به نام هستی بخش یگانه

خوشحالیم که امروز با عنایت خداوند رحمان توانستیم پس از سالها و ماه ها انتظار بالأخره نخستین پایگاه خبری-تحلیلی شهر بزرگ محمدشهر را برپا کنیم. پایگاهی که بی شک شهر عزیزما محمدشهر و مردم شریف  و شهیدپرورش بدان نیاز داشته و دارند زیراکه درخواستهای مردمی و مسئولان در رابطه با شکل­ گیری این مهم همواره گویای این نیاز بوده است.

حال امید است که با این نیازسنجی و رفع آن توسط “محمدشهر سلام” ، “محمدشهر سلام” هم نماد دیگری باشد از محمدشهر و محمدشهریان پویا و همیشه در صحنه و البته پنجره ای گشوده باشد تا از طریق آن پیگیری و تحقق هرچه بیشتر درخواستها و آرمانهایمان برای شهرمان تقویت و تسریع شود.

در ادامه بایستی عنوان کرد که این پایگاه که توسط عده ای از جوانان بومی محمدشهری و علاقه مند به حوزه اطلاع رسانی راه اندازی شده است، خواهد کوشید که در مسیر علمی و کاربردی حوزه رسانه گام بردارد و در این مسیر رهنمود رهبر انقلاب یعنی “اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید” را سرلوحه کار خود داشته باشد تا در نتیجه این تدابیر انشاء ا… خدمت رسان شایسته و بایسته ای برای شهروندان محترم باشد و در جهت توسعه هرچه بیشتر محمدشهر در همه زوایا اقدام کند. تلاشی که مسلماً نیازمند حمایت و توجه مردمی و مسئولان خواهد بود تا هرچه بهتر متجلی شود.

در این میان یادآوری این نکته نیز حائز اهمیت است که انتشار مطالب دیگر رسانه ها و یادداشتهای افرادِ مختلف، الزاماً به معنی تأیید تمام یا بخشی از آن نیست و این فرایند تنها در جهت توسعۀ حوزه اطلاع رسانی از طریق “محمدشهر سلام” برای شهروندان محترم صورت می پذیرد.

تماس با “محمدشهر سلام” از طریق بخش “ارتباط با ما” در سایت (اینجـــا) میسر است. همچنین ایمیل info@mohammadshahrsalam.ir نیز در این رابطه ایجاد شده است.

همچنین اگر مطلب، عکس یا فیلمی دارید که می خواهید به اسم خودتان در سایت منتشر شود، می توانید آن را به info@mohammadshahrsalam.ir ارسال کنید.

شناسنامه کار

و من الله التوفیق

هیئت تحریریه “محمدشهر سلام”

پاییز ۱۳۹۴