محمدشهرسلام: به رسم هرساله امسال همزمان با شب عید تعدادی بسته ارزاق برای نیازمندان منطقه توسط طلاب حوزه علمیه خواهران معصومیه(س) محمدشهر تهیه و میان آن‌ها توزیع شد.

ناهید سراجیان مدیر مدرسه علمیه خواهران معصومیه(س) محمدشهر  پیرامون فعالیت‌های این مدرسه علمیه همزمان با شب عید گفت: به رسم هرساله امسال همزمان با شب عید تعدادی بسته ارزاق برای نیازمندان منطقه توسط طلاب حوزه علمیه معصومیه(س) محمدشهر تهیه و میان آن‌ها توزیع شد.

وی ضمن دعوت از عموم مردم برای دستگیری از نیازمندان به ویژه در مناسبت های مختلف، خاطرنشان کرد: بر اساس روایات امام حسن(ع) سه مرتبه کلیه دارایی خود در راه خداوند به نیازمندان و فقرا کمک کردند که این عمل، می تواند برای مسلمانان الگو و درس باشد.

مدیر مدرسه علمیه خواهران معصومیه(س) محمدشهر اظهار داشت: اعتقاد داریم در فرهنگ دینی هر کار خیری که انجام شود برکت بسیاری با خود همراه دارد و این برکت به کننده کار خیر نیز، بیش‌از هر فرد دیگری می‌رسد. خداوند در جواب کسانی که کارهای خیر می‌کنند به عدد داشته‌ها و محاسبات خودش می‌بخشد و این بزرگترین و ارزشمند‌ترین هدیه‌ای است که می‌توان از خداوند دریافت کرد.

خانم سراجیان افزود: بسته‌های ارزاق شامل برنج، رب، حبوبات، مواد شوینده و گوشت تهیه و میان خانواده‌های نیازمند منطقه اهدا شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با نگاه و عنایت خداوند متعال در این برهه از زمان نیز بتوانیم با مهربانی کردن مشکلات را از سر بگذرانیم./ کوثر

عنوان

این خبر را به اشتراک بگذارید :