محمدشهرسلام: فرمانده سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) از برگزاری بیش از ۳۰ عنوان برنامه همزمان با دهه مبارک فجر در محمد شهر و ماهدشت خبر داد.

سرهنگ پاسدار علی کوه خیل  به مناسبت ایام الله دهه فجر ضمن گرامیداشت چهل یکمین سالگی انقلاب گفت: فرا رسیدن چهل یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و حیات پربرکت آن و نفوذ اعجاب برانگیز انقلاب در سطح منطقه و بین الملل،آن هم در شرایطی که تحریم های گوناگون و تحریم های اقتصادی و فشارهای سیاسی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روز به روز گسترده تر و پیچیده تر شده است،خود گویای صلابت و عظمت و پیشرفت انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به توطئه های گوناگون امنیتی ،اقتصادی،سیاسی،فرهنگی و نظامی علیه انقلاب اسلامی گفت: با وجود همه ی این توطئه ها انقلاب اسلامی توانسته با صلابت و اقتدار ،دشمنان را در منطقه به زانو در آورده و در جهان مستاصل کند.
کشتی انقلاب با هدایت کانونی ولایت از تمامی صخره ها و امواج طوفانی گذر کرده و انشاا… مقصد نهایی با پیروزی حق بر باطل رقم خواهد خورد.

فرمانده سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) در پایان به برنامه های ویژه ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: در ایام دهه فجر بالغ بر ۳۰ برنامه توسط سپاه ناحیه ناحیه در محمد شهر و ماهدشت برگزار خواهد شد.

عنوان

این خبر را به اشتراک بگذارید :