محمدشهرسلام:  امام جمعه محمدشهر عنوان کرد: حملات سنگین موشکی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین الاسد که در انتقام از ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش واقع شد یقیناً گوشمالی سختی به آمریکایی ها در منطقه بود و به عبارتی دیگر عین الاسد را عین الاحمار کرد!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری محمدشهرسلام حجت الاسلام والمسلمین میراحمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته محمدشهر ضمن اعلام مطلب فوق، تصریح کرد: البته انتقام بزرگ زمانی حاصل شده است که بساط تمام پایگاه های آمریکایی از منطقه  جمع بشود.

میراحمدی اضافه کرد: در عین حال بایستی توجه داشت که اگر در این بین آمریکایی ها دست از پا خطا کنند گوشمالی بزرگ که در رأس آن حذف #اسراییل است سریعتر واقع خواهد شد.

امام جمعه محمدشهر در بخش دیگری از سخنان خود ضمن قدردانی از نمایندگان مجلس به جهت تصویب طرح سه فوریتی «ترویست خواندن ارتش و وزارت دفاع آمریکا» و همچنین تسلیت به مردم کرمان در پی  درگذشت شماری از هموطنان در مراسم پیکر تشییع سپهبد سلیمانی در کرمان، ابراز کرد: به واقع تربیت قهرمانانی همچون حاج قاسم از افتخارات بزرگ ملت ایران است، قهرمانی که  فداکاری هایش داعش و داعشیان را به زباله دان تاریخ فرستاد.

حجت الاسلام والمسلمین میراحمدی با بیان اینکه مراسم پرشکوه وداع با پیکر سردار سلیمانی گسترده ترین تجمع بعد از رحلت حضرت امام خمینی(ره) در کشورمان است و حتی در بعد جهانی نیز بی بدیل بود.» افزود: آنچه محرز است این است که خون این شهید بزرگوار راه مقاومت را هموارتر و آرمانهای انقلابی را مستحکم تر کرد.

خطیب جمعه محمدشهر در قسمت دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه، به رشادت های دانشمند شهید سردار طهرانی مقدم که نتیجه زحمات وی در عملیات اخیر سپاه علیه پایگاه های نظامی آمریکا مشهود بود اشاره کرد و توضیح داد: شهید طهرانی‌مقدم یک دانشمند و نخبه بود و کارهای بزرگی برای نظام و انقلاب انجام داد.

بنابر توضیحات امام جمعه محمدشهر،  افراد دانشمندی نظیر سردار طهرانی مقدم (پدر موشکی ایران ) مصداق بارز فرمایش امام باقر (ع) درباره ویژگی انسانی است که از هفتاد هزار عابد برتر است، امام باقر (ع) در این خصوص می فرمایند:  “عالمی که [مردم] از دانش او بهره می‌برند، از هفتاد هزار عابد برتر است.”

خبرنگار: سعید پورمند

عنوان
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :