محمدشهرسلام: فرمانده انتظامی البرز از بازداشت عامل اصلی ایجاد حمله و ایجاد آتش سوزی در شورای شهر محمدشهر  خبر داد.سردار عباسعلی محمدیان اظهار داشت: در پی نا آرامی‌های اخیر که به بهانه افزایش نرخ بنزین با هدایت شبکه‌های معاند در استان البرز صورت گرفت، تعدادی از نیروهای آموزش دیده دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با حمله به شورای شهر محمدشهر کرج اقدام به آتش‌سوزی در آنجا و سرقت اموال آن کرده بودند، با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری عامل اصلی این اقدام در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه ماموران پلیس البرز با همکاری نیروهای امنیتی با توجه به اینکه متهم از تحت تعقیب بودنش مطلع شده بود و متواری بود با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق به دستگیری وی شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز‌ تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های صورت گرفته به صراحت به حضور و ترغیب افراد برای آسیب رساندن و همچنین سرقت اموال شورای شهر محمدشهر کرج اعتراف کرده است.

سردار محمدیان با بیان اینکه خط قرمز پلیس امنیت شهروندان است گفت: هرکسی که بخواهد امنیت شهر را مختل کند و از این فضا سوء استفاده هایی صورت بگیرد قانون به شدت با او برخورد میکند./ تسنیم

عنوان
کلیدواژه ها : ,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :