محمدشهر سلام: خطیب جمعه محمدشهر ضمن اشاره به توصیه  امام حسین علیه السلام مبنی بر اینکه «بدانید نیاز مردم به شما از نعمت هاى خدا بر شما است ؛ از این نعمت افسرده و بیزار نباشید .» عنوان کرد: مراجعه مردم به مسئولین یک نعمت است و البته این نعمت موقتی است، در نتیجه با بی توجهی به مردم نبایستی این نعمت را ضایع کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری محمدشهرسلام حجت الاسلام والمسلمین میراحمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته محمدشهر ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت: یکى از مهم‌ترین آموزه‌هایی که در فرهنگ قرآن و عترت(ع) بسیار بر آن تأکید شده، خدمت به مردم و نیازمندان جامعه است؛ درب اتاق مدیران و مسئولان، همواره و در هر شرایطی باید به روی مراجعین گشوده باشد و رفع نیازها و مطالبات مردم بایستی در اولویت امور باشد.

امام جمعه محمدشهر  در بخش دیگری از سخنان خود به مقوله انتخابات پیش رو پرداخت  و  در این باره تصریح کرد: منافقین و دشمنان نظام که اکنون دریافته اند ملت بصیر ایران نسبت به اعمال خرابکارانه ایشان شناخت دارند می خواهند در انتخابات رخنه  و توطئه کنند و از مواردی همچون رد صلاحیت ها سوء برداشتهایی را به جامعه تلقین کنند.

به گفته «حجت الاسلام والمسلمین میراحمدی» پروژه «بی دولت سازی» و «استعفای رییس جمهور» نیز یکی دیگر از توطئه های بزرگ ارائه شده توسط منافقان و دشمنان در روزها و هفته های اخیر است.

میراحمدی در همین ارتباط توضیح داد: دشمنان انقلاب و مردم ایران، طرح «بی دولت سازی» و «استعفای رییس جمهور» را با هدف عدم ثبات وضعیت سیاسی، اجتماعی و امنیتی کشور و به نتیجه رساندن اهداف اسرائیل و آمریکا و همچنین اختلال در امر انتخابات ارائه می دهند در حالی که واضح و مشخص است که دولت باید با قوت سرکار بماند و امور مملکت را پیش ببرد.

گفتنی است«حجت الاسلام والمسلمین میراحمدی» در بخش دیگری از خطبه های نمازجمعه ابراز کرد: «باید مثل همیشه هوشیاری و بصیریتمان را حفظ کنیم زیرا که منافقین (که دروغ و فریب، مکر و حیله، خودبرتربینی، عدم فهم و شعور، از نشانه های بارزشان است) در صدد هستند که به بهانه «معیشت مردم» دست به اقدامات خرابکارانه بزنند و مخالفینی را علیه نظام ایجاد کنند که البته همانند گذشته و با توفیق الهی و بصیرت ملت، نقشه هایشان شکست خواهد خورد.»

خبرنگار: سعید پورمند

عنوان
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :