محمدشهرسلام: براساس توضیحات رییس ستاد یادواره شهدای محمدشهر تا به امروز ۱۶۳ معبر محمدشهر به نام مبارک شهدای این شهر مزین شده اند.

ابوالفضل طالبی پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی محمدشهرسلام،  ملاک نخست نامگذاری کوچه ها و معابر به نام شهدا را سکونت خانواده های ایشان در نقطه مکانی معابر اعلام کرد.

 وی همچنین زحمات و توجه علاقه مندان ، مدیران و مسئولان ذیربط با موضوع یادشده در محمدشهر را قابل تقدیر و مثال زدنی دانست و عنوان کرد: می توان گفت محمدشهر در خصوص پیگیری و ثبت اسامی مبارک شهدا بر معابر، در میان سایر شهرها یک الگوی مطلوب است.

به گفته این مسئول با توجه به اینکه محمدشهر ۲۱۰ شهید را تقدیم آرمانهای انقلاب و میهن اسلامی مان ایران کرده است، روند این نامگذاری ها با همکاری و ذیل نظر کمیسیون نامگذاری معابر محمدشهر تا رسیدن به عدد مذکور(۲۱۰) ادامه خواهد یافت.

در همین ارتباط گفتنی است طبق طرحی که چندی پیش در صحن علنی شورای شهر محمدشهر به بحث گذاشته شد قرار است که  شهرداری محمدشهر در آینده ای نزدیک و پس از عقد قرارداد با طراح و پیمانکار مرتبط، بلوار اصلی این شهر را نیز به تصاویر شهدای گرانقدر محمدشهر مزین کند.

ابوالفضل طالبی پور

📸توضیحِ تصویر: ابوالفضل طالبی پور : در قاب‌ دیروز (سال ۱۳۶۲ – پادگان دوکوهه / شهراندیمشک) و امروز

خبرنگار: سعید پورمند
عنوان

این خبر را به اشتراک بگذارید :