محمدشهرسلام: طبق طرحی که دیروز عصر در صحن علنی شورای شهر محمدشهر به بحث گذاشته شد قرار است که  شهرداری محمدشهر در آینده ای نزدیک و پس از عقد قرارداد با طراح و پیمانکار مرتبط، بلوار اصلی این شهر را به تصاویر شهدای گرانقدر محمدشهر مزین کند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی محمدشهرسلام ، بنابر بر توضیحات اعضای پارلمان شهری محمدشهر، مزین شدن بلوار اصلی شهر محمدشهر به تصاویر مبارک شهدای گرانقدر، از مطالبات چندین ساله خانواده های ایشان بوده است که به زودی محقق خواهد شد.

به گزارش محمدشهرسلام، محمدشهر ۲۱۰ شهید را در دفاع مقدس و درراه دفاع از کیان کشورمان تقدیم کرده است.

انتخاب یک المان و  اثر هنری فاخر برای ورودی شهر محمدشهر نیز یکی دیگر از موضوعاتی بود که دیروز در صحن علنی شورای شهر به آن پرداخته شد.

در همین ارتباط گفتنی است، پس بازدید اعضای شورا از نمونۀ کوچک(المان) یکی از گزینه های موجود که از سوی یکی از هنرمندان محمدشهری طراحی شده بود، مقرر شد که با فراخوانی جدید، تعداد دیگری از هنرمندان نیز طرح های خود را برای المان شهری محمدشهر ارائه دهند.

به گفته برخی از اعضای شورای شهر محمدشهر، المان ورودی این شهر بایستی به پتانسیلهای موجود این شهر از جمله «باغشهر» بودن آن اشاره داشته باشد.

همچنین در صحن علنی شورای شهر محمدشهر از سوی ریاست شورا اعلام شد که مدیریت شهری این شهر به همراه مدیران شهری فردیس در تلاش هستند که براساس پیگیریهای خود از سازمان امور مالیاتی کشور و مراجع ذیربط دیگر، وصول و جذب نقدینگی حاصله  از ردیف تعریفی «ارزش افزوده» برای سه ماه آتی را ، به شکل یکجا و جلوتر از موعد دریافت کنند تا در نتیجه آن کسریهای موجود مالی ترمیم و تعدیل شود.

همچنین پیگیری در جهت تدفین اموات در آرامستان تازه تأسیس «بهشت علی» و کاهش هزینه ها و مشکلات موجود در این ارتباط و تسریع در روند عملیات مکانیزاسیون (تجهیز به آسانسور) تعدادی از پلهای عابر پیاده محمدشهر نیز از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه شورای شهر محمدشهر بودند.

خبرنگار: سعید پورمند

عنوان

این خبر را به اشتراک بگذارید :