محمدشهرسلام: با تصویب اعضای شورای شهر محمدشهر در  ۱۰۵ مین جلسه علنی شورای شهر محمدشهر (دیروز/یکشنبه)یکی از قهرمانان ورزشی این شهر پس از طی تشریفات قانونی و جهت اشتغال به مجموعه شهرداری این شهر  اضافه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری-تحلیلی محمدشهرسلام محمدمهرزاد(نائب رییس شورای شهر محمدشهر) در همین ارتباط و پیش از تصویب لایحه مذکور ضمن استقبال از بحث اشتغال و حمایت از ورزشکاران و قهرمان ورزشی شهر محمدشهر اعلام کرد: بهتر است در این گونه موارد دقت نظر کامل رعایت شود و مابقی ورزشکاران نیز فراموش نشوند.

مهرزاد در همین ارتباط افزود: اصولا بایستی طوری عمل کنیم که موجب دلخوری شهروندان و دیگر قهرمانان ورزشی محمدشهر نشویم.

این عضو پارلمان شهری تصریح کرد: بهتر است طوری اقدام شود که تولید شائبه نشود.

گفتنی است در همین ارتباط ریاست شورای شهر نیز توضیح داد: البته در این خصوص باید فراموش نکنیم که تا درخواستی از سوی افراد(قهرمانان) نباشد طبیعتاً اقدامی هم رخ نخواهد داد.

یکی دیگر از اعضای شورای شهر نیز در این رابطه متذکر شد: بایستی توجه داشت که برخی از قهرمانان ورزشی اساساً علاقه ای به اشتغال در مجموعه شهرداری ندارند.

به هر ترتیب این لایحه با کسب اکثریت آرا ، مصوب و در جریان اقدامات بعدی قرار گرفت.

شایان ذکر است که بر اساس قوانین موجود، قهرمانان ملی در بازی هایی نظیر المپیک ،مسابقات قهرمانی جهان و بازی های آسیایی می توانند با رعایت شرایطی، از سوی دستگاه های اجرایی بدون برگزاری آزمون و خارج از نشر آگهی جذب و استخدام شوند.

انتهای پیام/.

عنوان

این خبر را به اشتراک بگذارید :