محمدشهرسلام: درپی خلق حماسه ای بی نظیر از حضور مردم ولایتمدار محمدشهر در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالقاسم میراحمدی امام جمعه ، مهندس سعید صفری شهردارو محمداحمدوند رئیس شورای اسلامی شهرمحمدشهر در پیامی مشترک از شهروندان فهیم محمدشهر تقدیر و تشکر نمودند.

متن  پیام به شرح ذیل میباشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مومن و همیشه در صحنه محمدشهر که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای حماسه ای دیگر آفریدید.
این حرکت عظیم شما مردم عزیز دارای پیام های متعددی برای سردمداران کفر جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکاربود و با این حماسه بزرگ ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز و مقابله با زیاده خواهی های استکبار جهانی همچون گذشته دوشادوش  مردم وفادار سایر شهر های ایران اسلامی همواره در صحنه حاضر بوده و در حفظ و صیانت از دستاورد هاو ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلام کوتاهی نخواهید کرد.
اینجانبان از حضور یکایک شما مردم انقلابی و با ایمان شهرمحمدشهرو همه کسانی که در خلق این حماسه نقش آفریدند تشکر نموده و سربلندی روز افزون همگان را از خداوند سبحان خواستاریم.
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :