محمدشهرسلام: شهروندی(که نام وی مشخص نشده است) در پیامی ارسالی به یک کانال تلگرامی با صراحت لهجه ای کم نظیر از وضعیت خیابان قدیمی «بختیاری» محمدشهر سخن رانده است که متن کامل آن در ادامه خواهد آمد:

((سلام و وقت بخیر یک پیامی رو تو کانال محمدشهر بار گزاری کردید که از شهرداری درخواست کرده بودند خیابان بختیاری رو ببندند تا مردم راحت خرید کنند ولی من می خوام بگم که باید شهر قانون داشته باشه؛ خیابان بختیاری مگه مرکز خریده این کمال بی قانونی رو در شهر نشون میده.

 آیا دستفروش باید راه مردم رو سد کنه تا برای خانواده اش نون در بیاره؟

خیابان بختیاری در سطح وسیع تر  شده مرکز تجاری!

ما که در خیابان بختیاری زندگی می کنیم حق زندگی نداریم؟ جلوی در خونه هامون ماشین های دست فروشان و خریداران پارک میشه و ورود و خروج ماشین از خونه برای ما  مشکلاتی بوجود آورده .

آیا خیابان بختیاری محل فروش شکمبه و سیرابی و ماهی و لباس و …… غیره است ؟ پس مرکز خرید رو با محل زندگی اشتباه گرفتند دستفروشی هم برای خودش قانون داره .

اینایی که از صبح تا غروب تو خیابون دستفروشی می کنند برای اجابت مزاج چکار می کنند؟ محل زندگی رو هم به کثافت کشیدند… شهرداری وظیفه داره به این مسائل رسیدگی کنه کوتاهی و عمل نکردن به وظیفه از طرف شهردای است و در نتیجه روز بروز به تعداد دست فروشان اضافه  میشه.

 دو طرف خیابان نگهداشتن ماشین ها و پهن کردن بساط وضع نابهنجار و داد زدن دستفروش ها برای بازار گرمی . آیا این وضعیت یک شهر حساب میشه . شورای شهر و شهراری هم سرگرم چکاری هستند معلوم نیست. این کارها رو باید ساماندهی کند مکانی برای دستفروشان قراردهد زمین خالی توی محل زیاده بعد از سه راه بختیاری زمین خالی هست می تونه مکان درست کنه بازارچه بسازه بخصوص الان که نزدیک سال نو هستیم این کار از ضروری ترین کارهاست . البته باید دوربین بدست بگیریم از این وضعیت فیلم بگیریم بفرستیم حالا خورشید همانطور که ماهدشت این کار رو کرد شهردارش برکنار شد .))

*** البته بنابر گزارش پایگاه خبری محمدشهرسلام و  توضیحات شهردار محمدشهر طرح بهسازی این خیابان تهیه شده است و طبق گفته این مسئول به زودی نیز اجرایی میشود و به این خیابان شکل و شمایل تازه ای خواهد داد.

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :