محمدشهرسلام: مسئول تربیت بدنی شهرداری محمدشهر گفت: تمامی سالن‌های ورزشی تحت نظر شهرداری محمدشهر بازسازی و نوسازی خواهند شد و این پروژه  از سالن ورزشی عباس آباد آغاز شده است.

مظلوم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری «محمدشهرسلام» عنوان کرد: ۴ سالن ورزشی در محمدشهر تحت مدیریت شهرداری هستند که در جهت حفظ روحیه و رفاه حال ورزشکاران عزیز درخصوص استانداردسازی و بهینه سازی آنها اقدام کرده ایم.

به گفته وی طبق برنامه ریزی های انجام شده، تعویض کفپوش سالن ورزشی جعفرآباد نیز در خرداد ماه یا تیرماه سال آتی انجام خواهد شد.

بنابر توضیحات این مسئول، تا به اکنون در  شهر محمدشهر ۱۱ سالن ورزشی وجود دارد که از این تعداد به ترتیب ۴ سالن تحت مدیرت سپاه، ۴ سالن تحت مدیریت شهرداری و ۳ سالن ورزشی نیز تحت مدیریت اداره کل ورزش و جوانان شهرستان هستند.

به گفته مسئول تربیت بدنی شهرداری محمدشهر، هدف این شهرداری در حوزه ورزش شهروندی صرفاً «خدمات رسانی مثبت» به شهروندان است و در واقع شهرداری از این حوزه درآمدزایی ندارد تا جایی که طبق برآوردها هزینه های شهرداری برای این سالنها ۳ برابر بیشتر از درآمدهای آن است.

مظلوم همچنین در پاسخ به سوال خبر نگار ما در خصوص نتیجه پیگیریها در خصوص انتقال ملکیت و مدیریت قطعه زمینی ۱۱ هزار متری در محمدشهر که برای احداث زمین چمن و ورزشگاه(مجتمع ورزشی) اختصاص داده شده بود، ابراز کرد: پیگیرهای در این خصوص همچنان ادامه دارد و با توجه به وجود اسناد معتبر شهرداری، بایستی (از سوی اداره ورزش و جوانان  شهرستان کرج) امتیاز مدیریت و بهره برداری از این مهم به شهرداری محمدشهر منتقل شود.

انتهای پیام/.

این خبر را به اشتراک بگذارید :