محمدشهرسلام: سیروس شفقی معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج، به همراه مسئولان جهاد کشاورزی شهرستان کرج و استان البرز عصر دیروز یکشنبه در صحن علنی شورای شهر محمدشهر حضور پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار محمدشهرسلام در این جلسه که به همت و با پیگیریهای شورای شهر محمدشهر ترتیب داده شده بود، برخی از مهترین مشکلات محمدشهر و به خصوص مسائل و موانع مدیریتی شهرداری محمدشهر در مواجهه با «ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم محمدشهر» مورد بررسی قرار گرفت.

بنا بر توضیحات شهردار محمدشهر در صحن علنی شورا، مواردی از قبیل : طولانی شدن پاسخ به مکتوبات شهرداری و استعلام امور اداری در اداره کل جهاد کشاورزی از دلایل اصلی ضعف نظارت و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم محمدشهر هستند.

همچنین طولانی شدن پروسه قضایی نیز از دیگر مسائلی است که به گفته شهردار محمدشهر به نوعی به افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم شهر محمدشهر شدت داده است.

درخواست جهت تعیین تکلیف املاک قولنامه ای محمدشهر، تعیین تکلیف شهرک بهارستان محمدشهر، ساماندهی شهرک داشلیجه و خیابان زیبادشت(رابطِ اصلی محمدشهر و فرخ آباد/ شهرستان فردیس)، تعیین تکلیف سوله های موجود در ولدآباد و حفظ محیط زیست در آن نقطه از شهر، تعیین تکلیف کمربندی محمدشهر و تسهیل عبور و مرور و ترافیک شهری محمدشهر نیز از جمله مسائلی بودند که در جلسه مذکور در خصوص آنها بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

گفتنی است مشروح مهمترین اخبار جلسه مدیران شهری محمدشهر و فرماندار کرج و مسئولان جهاد کشاورزی متعاقبا از طریق پایگاه خبری محمدشهرسلام منتشر خواهد شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :