محمدشهر سلام: رییس شورای اسلامی شهر محمدشهر از تشکیل هیئت امناء آرامستان و  آستان  مقدس بی بی سکینه(س) برای تقویت هرچه بهتر حوزه مدیریت این مکان خبر داد.

بیژن بابایی در گفتگو با خبرنگار محمدشهر سلام و در پاسخ به این پرسش که خروجی «تشکیل جلسه رسیدگی به وضعیت نهایی حوزه مدیریتی آستان مقدس بی سکینه (س)» که چندی پیش با حضور مسئول منطقه شکل گرفت چه بود؟ عنوان کرد: در این جلسه قرار بر این شد که هیئت امنایی برای آرامستان و  آستان  مقدس بی بی سکینه(س) تعریف بشود.

این مسئول افزود: طبق این برنامه ریزی قرار است که ضمن تشکیل هیئت امنا، یکی از آن از اعضای آن، عضوی از شورای شهر محمدشهر  و همچنین یک معتمد از شهر محمدشهر باشد و به همین ترتیب از شهرهای ماهدشت و صفادشت، و به علاوه مسئولین اوقاف در این هیئت حضور داشته باشند.

بابایی ادامه داد: در واقع هدف اصلی شکل گیری این جریان تقویت ارکان مدیریتی و عملیاتی کردن طرح جامع آستان است که در نتیجه آن رضایت شهروندی نیز حاصل می شود.

گفتنی است چند روز پیش رییس شورای اسلامی شهر محمدشهر به اتفاق نمایندگانی از حوزه مدیریتی شهری محمدشهر در جلسه ای که با حضور نماینده شهرستان‌های قدس، شهریار و ملارد، نماینده مردم کرج و آستارا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان ملارد، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملارد و اعضای شورای اسلامی شهرهای ملارد، ماهدشت، صفادشت برگزار شد وضعیت نهایی حوزه مدیریتی آستان مقدس بی بی سکینه (س) را در محل شهرداری صفادشت پیگیری کردند.

همچنین به گفته مسئول نامبرده فارغ از مسئله یادشده طرح احداث آرامستان جنوب شهرستان کرج (منطقه پلنگ آباد- بعد از پلیس راه ماهدشت) به مقیاس ۲۴۰ هکتار در مرحله دیوار کشی و قطعه بندی است.

انتهای پیام/.

این خبر را به اشتراک بگذارید :