محمدشهرسلام: با توجه به قرارگیری در آستانه دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی، رئیس شورای اسلامی شهر محمدشهر به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه محمدشهر (هفته گذشته) در این مراسم عبادی – سیاسی حضور پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری محمدشهرسلام محمد احمدوند در بخشی از سخنان خود عنوان کرد: اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه وجهان نشان از استحکام نظام و پایبندی مردم به آرمانهای انقلاب است. ما درحالی جشن ۴۰ سالگی را می گیریم که در دنیا مطرح هستیم و در ابعاد مختلف از جمله ؛ هسته ای، فضایی، نظامی،پزشکی و … رشد چشمگیری داشته ایم و اکنون در رتبه دوازدهم علمی دنیا قرار داریم و جهان پذیرفته که ایران یکی از قدرتهای جهانی است که حل وفصل بسیاری از بحرانها بخصوص در منطقه خاورمیانه بدون حضور ایران میسر نیست.

وی در بخش دیگری از سخنانش به اعلان برنامه های دهه فجر پرداخت و خواستار حضور پر رنگ مردم شریف محمدشهر در برنامه های دهه فجر بخصوص راهپیمایی روز۲۲ بهمن شد.

در بخش پایانی احمدوند با اشاره به واقعۀ انقلابی روز ۲۱ بهمن (سالروز حماسه و مقاومت مردم محمدشهر در پل شهدا(جعفرآباد) که مانع از حرکت نظامیان اعزامی از همدان که برای سرکوب کردن انقلابیون تهران در حرکت بودند شد) از مردم دعوت کرد که این روز در تجمع و مراسمی که در محل یادمان برگزار میشود حضور بهم رسانند.

این مسئول افزود: این روز از سوی شورای دوره پنجم به عنوان “روز مقاومت و حماسه مردم محمدشهر” تصویب شده است وانشاالله در تقویم استانی ثبت خواهد شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :