محمدشهر سلام : عضو شورای شهر محمدشهر عنوان کرد: در راستای کمک به بهبود وضع درآمدهای پایدار برای شهر و شهرداری محمدشهر و همچنین رفاه حال شهروندان ، مدیریت شهری طرح ساخت دو بازارچه جدید در این شهر را در دستور کار خود دارد.

محمد مهرزاد در گفتگو با خبرنگار محمدشهرسلام ضمن اعلام خبر فوق افزود: بلوار شهدای ولدآباد و بلوار شهید بهشتی محمدشهر (خیابان برزگر) دو نقطه ای هستند که در این خصوص مکانیابی شده اند.

به گفته مهرزاد از دو نقطه مذکور، طرح احداث بازارچه خیابان برزگر واقع در بلوار شهید بهشتی محمدشهر تقریبا نهایی شده است و در خصوص آن تهیه نقشه نیز صورت گرفته است.

بنابر توضیحات این مسئول برای این بازارچه، استقرار ۱۲۰ غرفۀ فروش نیز درنظر گرفته شده است.

همچنین بر اساس توضیحات مهرزاد، از اهداف دیگر ساخت این بازارچه ها، ساماندهی دستفروشان هسته مرکزی شهر و تسهیل در عبور و مرور شهروندان است.

عضو پارلمان شهری محمدشهر در ادامه با بیان اینکه «یکی دیگر از اهداف احداث و استقرار بازارچه در محمدشهر حرکت عملیاتی به سمت ایجاد درآمدهای پایدار برای شهر و شهرداری است »تصریح کرد: چیزی که مشخص و واضح است این است که شهرداری‌ها برای حرکت در مسیر توسعه شهری راهی جز تعریف و عملیاتی سازی درآمدهای پایدار و کاهش وابستگی به درآمدهای ناپایدار ندارند.

محمد مهرزاد در پایان با بیان اینکه « چه در خصوص بحث بازارچه و چه دیگر طرحهای لازم برای توسعه هرچه بهتر شهر از ایده‌های شهروندان استقبال می‌کنیم»، افزود: در این راستا راه‌های ارتباطی شهروندان با شورای شهر و شهرداری، کاملا وجود دارد. خوشحال می شویم که شهروندان محترم مراجعه کنند تا بتوانیم از ایده‌ها، توان اجرایی و مشارکتی شهروندان بهره‌مند شویم.

انتهای پیام/.

این خبر را به اشتراک بگذارید :