محمدشهرسلام: نماینده کانون های فرهنگی هنری مساجد محمدشهر در حضور امام جمعه محمدشهر با عنوان رابط میان ۲۶ مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد این شهر با دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری محمدشهرسلام، نشست مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد محمدشهر باحضور امام جمعه این شهر و مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز دیروز(۲۷ آذر) با هدف انتخاب نماینده ای با هدف پیگیری و رابط میان مدیران و دبیرخانه مساجدالبرز در دفتر امام جمعه محمدشهر برگزار شد.

طی این نشست، ۲۶ مدیر کانون های فرهنگی هنری منطقه محمدشهر که در سامانه بچه های مسجد ثبت نام به عمل آورده بودند، گردهم آمدند تا نماینده منتخب خود را معرفی کنند.

گلایه مدیران از دبیرخانه کانون های مساجد البرز که در سال های اخیر توجه ای به آنان نداشت و حتی بازدید و نظارت را از آنان دریغ کرده بود از محورهای این نشست بود.

با این وصف، عذرخواهی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با تاکید براهمیت بالای فعالیت کانون های مساجد با هدف مقابله با تهاجم فرهنگی و جذب جوانان، زمینه دلجویی از فعالان کانونی گردید.

حجت الاسلام شکری که قریب به ۶ ماه مسئولیت و نظارت بر دبیرخانه کانون های فرهنگی هنریمساجد استان را برعهده دارد، طی این دیدار صمیمانه بیان کرد: اصول کار فرهنگی زمانبر است، آن چنان که این نشست به واسطه همین فرآیند زمانی حاصل شده است.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز تصریح کرد: راه اندازی هیئت اندیشه ورزاز ابتدایی ترین برنامه های زیرساختی در دبیرخانه طی این ۶ ماه اخیر بود که در راستای آن طرح منطقه بندی کانون های فرهنگی هنری مساجد با هدف ساختارسازی مناسب در فازهایبعدی برنامه ها قرار گرفت.

بنابراین گزارش «علی بندی خلف» به عنوان نماینده و رابط مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجدمحمدشهر با دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز رأی آورد و منتخب شد. /شبستان

این خبر را به اشتراک بگذارید :