محمدشهر سلام: «حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالقاسم میراحمدی» به عنوان امام جمعه جدید شهر محمدشهر با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی معارفه شد.

به گزارش خبرنگار محمدشهرسلام، صبح امروز با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی و در طی مراسمی که در فرهنگسرای غدیر محمدشهر برگزار شد «حجت الاسلام سید ابوالقاسم میراحمدی» به عنوان امام جمعه جدید شهر محمدشهر معارفه شد.

گفتنی است امام جمعه شهر ماهدشت، فرماندار شهریار، دادستان شهر قدس، نمایندگان شهرستان کرج در مجلس شورای اسلامی ، شهردار و اعضای شورای شهر محمدشهر ، جمعی از اعضای جمعیت هلال احمر و فرماندهی سپاه و نیروی انتظامی منطقه، برخی از مدعوین حاضر در این جلسه بودند.

امام جمعه جدید شهر محمدشهر در این جلسه با اشاره به اینکه در شرایط امروز کشور نیازمند تعامل، وحدت و همکاری و مشورت هستیم، اظهار کرد: ملت و مسئولان باید در شرایط امروز جامعه با حسن اعتماد در فضای امن و آرام در راستای حل مشکلات مردم گام بردارند.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالقاسم میراحمدی در بخش دیگری از سخنانش ابراز امیدواری کرد که: «امیدواریم که با همکاری و مودت میان مردم و مسئولین در شهر محمدشهر ، شاهد پیشرفت روز افزون این شهر که بیش از ۲۰۰ شهید را تقدیم اسلام و انقلاب کرده است باشیم.»

 در همین ارتباط گفتنی است ، پیش از «میراحمدی» ، حجت الاسلام والمسلمین علی الهی به مدت ۹ سال امام جمعه محمدشهر بود.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام میراحمدی، پیش از این در سنگر امامت جمعه شهرقدس فعالیت داشته است.

خبرنگار: سعید پورمند

این خبر را به اشتراک بگذارید :