محمدشهر سلام: رییس شورای شهر محمدشهر در خصوص اجرای پل عابر پیادۀ در آستانه بهره برداری محمدشهر که در مقابل مسجد جامع این شهر و در یکی از از نقاط پرترد شهر محمدشهر (جاده محمدشهر) استقرار پیدا کرده است توضیحاتی را ارائه کرد.

محمد احمدوند در گفتگو با پایگاه خبری _ تحلیلی محمدشهرسلام در این رابطه توضیح داد: پل عابر مقابل مسجد جامع که در سال ۱۳۹۲ توسط دوره چهارم شورای اسلامی محمدشهر کلید خورد با اعتراض مالکین اطراف پل مواجه شد که متاسفانه به همین واسطه مدیریت شهری دوره چهارم موفق به نصب وراه اندازی آن نشد.

این مسئول ادامه داد: اما با توجه به حجم تردد عابر و بخصوص دانش آموزان، مدیریت شهری دوره پنجم مصمم بر اجرای این پل شد و با عنایت به همکاری مجاورین پل و از آنجائیکه احداث پل را ضروری دانسته با تغییر و جابجایی کمتر از یکصد متر عملیات عمرانی را در تیرماه سال جاری آغاز و در روزهای گذشته عرشه و همچنین نصب راه پله ها نیز انجام شد که انشاءالله ظرف دو سه روز آینده به بهره برداری خواهد رسید.

قابلیت مکانیزیسیون پل جدید

احمدوند در ادامه توضیحاتش عنوان کرد: ابتدا تمام سعی و تلاش بر ایجاد پل با پله های مکانیزه بود اما افزایش بی حدوحساب قیمت ها بخصوص افزایش نرخ دلار که مبلغ را تا حدود پنچ برابر افزایش داده بود این امکان فراهم نشد و به ناچار از پله های معمولی فلزی استفاده شد.

رییس پارلمان شهری محمدشهر افزود: البته پل طوری طراحی وجانمایی شده که قابل تبدیل به مکانیزه را دارد و امیدوارم که در آینده بتوان مسیر رفت وبرگشت پل تبدیل به مکانیزه(پله برقی یا آسانسور) گردد.

وی اضافه کرد: به هر حال با توجه به گرانی های اخیر بازهم خداراشاکریم که تا این مرحله پیش رفتیم ویک خدمت حداقلی را ارائه نمائیم.

به گفته وی «خدمت به مردم در هر صورت بایستی در اولویت کار دستگاه ها بخصوص شهرداری قرار گیرد.»

احمدوند در انتهای توضیحاتش نیز افزود:  در پایان از صبوری و تحمل مردم عزیز محمدشهر تقدیروتشکر دارم.

انتهای پیام/.

کلیدواژه ها : ,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :