محمدشهرسلام : دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز ضمن اعلام رضایت از عملکرد شورای شهر و شهرداری محمدشهر عنوان کرد: ما(دادستانی کرج) در بین شهرهای استان البرز کمترین مشکل را با شورا و شهرداری محمدشهر داشتیم.

حاجی رضا شاکرمی که عصر امروز در صحن شورای شهر محمدشهر حضور داشت در گفتگو با پایگاه خبری محمدشهرسلام در خصوص آخرین وضعیت احداث پروژه مجتمع قضایی محمدشهر توضیحاتی را ارائه کرد.

وی در همین ارتباط توضیح داد: جای تشکر دارد از اعضای جدید و دورۀ پیشین شورای شهر و شهرداری محمدشهر به جهت همکاری و تعاملی که برای احداث ساختمان «مجتمع قضایی محمدشهر» انجام داده‌اند تشکر کنم و همچنین تقدیری داشته باشم از این بزرگواران به‌واسطه ادامه همکاری‌های ایشان جهت تکمیل پروژه مذکور.

دادستان شهرستان کرج ادامه داد: بر اساس بازدید میدانی اخیر از پروژه، بحث اجرای عملیات محوطه‌سازی و دیوارکشی، و فضای سبز مجتمع قضایی محمدشهر در جلسه‌ای که با شورای شهر این شهر داشتیم مطرح شد و ایشان نیز پذیرفتند که در خصوص موارد باقی‌مانده نیز از سوی مدیریت شهری کمک‌های لازم انجام بشود.

حاجی رضا شاکرمی افزود: ما امیدوار هستیم برای آبان ماه یا آذرماه ان‌شاءالله سیستم قضایی در محمدشهر استقرار کامل پیدا کنند و در این زمان شاهد بهره‌برداری و افتتاح آن باشیم.

حضور شهردار خوب و باتجربه‌ در محمدشهر

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز اضافه کرد: ما در بین شهرهای استان البرز کمترین مشکل را با شورا و شهرداری محمدشهر داشته‌ایم و از مؤلفه‌های این کاهش مسئله و مشکل همراهی و خدمات‌دهی، اقدامات و ساماندهی امور شهری و همچنین تعامل سازنده با سایر دستگاه‌ها است.

شاکرمی در همین رابطه توضیح داد: مجموعاً ما از عملکرد شورا و شهرداری محمدشهر راضی هستیم و از ایشان تشکر هم می‌کنیم. ان شاء الله مردم هم بدانند که انتخاب خوب و مثبت آنها باعث خدمات‌رسانی مثبتی نیز برای شهر شده و خواهد شد.

این مسئول عنوان کرد: خوشبختانه شهردار خوب و باتجربه‌ای هم در اینجا (محمدشهر) حضور دارد.

به گفته وی تسهیل و تسریع رسیدگی به دعاوی و شکایات، تأمین امنیت ، رسیدگی به دعاوی خانوادگی و حقوقی، مسائل کیفری، احیای حقوق عامه(شهروندان)، نظارت‌ها بر سایر دستگاه‌ها و اجرای قوانین به شکل درست، همیاری و مساعدت با سایر دستگاه‌ها برای اجرای وظایف ذاتی ایشان، حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری و حفظ حقوق بیت‌المال و بسیاری امور قضایی دیگر ازجمله محسنات استقرار سیستم قضایی(برای مردم و مسئولین) در محمدشهر است.

همچنین بنا بر توضیحات شهردار محمدشهر در صحن علنی( چهل و هفتمین جلسه) شورای شهر پس از برآورد هزینه‌های مرتبط با تکمیل مجتمع قضایی محمدشهر این مهم رویه عملی خود را طی خواهد کرد.

خبرنگار: سعید پورمند

 

انتهای پیام/.

این خبر را به اشتراک بگذارید :