محمدشهرسلام: اوایل ماه جاری فرمانده انتظامی استان البرز از کشف محموله ۱۵ تنی برنج خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال از یک دستگاه خودرو کامیون در “محمدشهر” و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد .

سردار عباسعلی محمدیان در همین رابطه اظهار داشت: با توجه به نامگذاری سال۹۷ از سوی مقام معظم رهبری به نام “حمایت از کالای ایرانی” ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و کنترل محموله های جاده ای به یک دستگاه کامیون عبوری، حامل بار برنج در محدوده “محمد شهر” کرج مشکوک شدند و بلافاصله دستور توقف خودرو صادر و در بازرسی از آن ۱۵ هزار کیلو برنج خارجی فاقد هرگونه مدارک گمرکی معتبر کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد .

سردار محمدیان با بیان این که قیمت کالای مکشوفه توسط کارشناسان یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: پرونده به همراه مالک کالا برای تصمیم گیری نهایی به اداره تعزیزات حکومتی استان البرز منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان البرز درخاتمه از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز از سوی افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود. / ایلنا

انتهای پیام

این خبر را به اشتراک بگذارید :