محمدشهرسلام : نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه درباره مرز کرج با فردیس اختلافاتی وجود دارد و البته فردیس نیز نوپا بوده و باید برای توسعه آن در آینده به این شهرستان کمک کنیم.نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی درباره ثبات تقسیمات کشوری در گفتگویی خبری گفت: مرز شهرستان کرج با فردیس، گرمدره و کمال شهر باید نهایی شده و به جمع بندی برسد.

مجمد جواد کولیوند با اشاره به اینکه جمع بندی تقسیمات باید در استان صورت گرفته و به تقسیمات کشوری ارجاع داده شود افزود: متاسفانه درباره مرز کرج با فردیس اختلافاتی وجود دارد و البته فردیس نیز نوپا بوده و باید برای توسعه آن در آینده به این شهرستان کمک کنیم.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر مساحت فرخ آباد زیبا دشت ۵ درصد در مشکین دشت و ۹۵ درصد در تقسیمات وارد حوزه محمدشهر شده است اظهار داشت: ۴۶ کارخانه منطقه در بلاتکلیفی به سر می برند و نمی دانند که امور کارخانه خود را در شهرستان کرج یا فردیس پیگیری کنند.

کولیوند تصریح کرد: در حوزه تقسیمات کشوری باید برای ثبات امور زمان گذاشت و البته تقسیمات کشوری همانند دادگاه است و بالاخره نارضایتی ایجاد می شود اما تقسیمات نهایی را باید انجام داد.

وی گفت: ارتقا تقسیمات کشوری اگر در جنوب شهرستان کرج به ویژه در محمدشهر، ماهدشت و کمال شهر توسط استانداری البرز دنبال شود ما نیز حمایت می کنیم چرا که تردد جمعیت چند هزار نفری به کرج به حداقل می رسد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در خاتمه خاطرنشان داشت: دستگاه ها پس از تقسیمات نهایی کشوری موظف به استقرار در مناطق و ارائه خدمات به مردم می شوند. / تیتریک

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :