محمدشهرسلام : فرماندار کرج گفت: در نمره‌دهی به مدیران، نحوه خدمات و اطلاع‌رسانی به رسانه‌ها به عنوان یکی از معیارهای مدیریت در نظر گرفته می‌شود و مدیران نباید از رسانه‌ها فراری باشند.

سیروس شفقی فرماندار کرج عصر امروز اظهار داشت: من در واقع به جمله “ارتش رسانه‌ای” اعتقاد دارم  و رسانه‌ها در جامعه امروزی بسیار تاثیرگذار هستند.

فرماندار ویژه شهرستان کرج اطلاع‌رسانی و شفافیت در تمام ادارات و دستگاه‌های اجرایی را حق مردم دانست و افزود: هدف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت به مردم است و تمام مدیران باید این هدف را سرلوحه کار خود قرار دهند.

شفقی با تاکید بر اینکه گزارش‌های رسانه‌ برای مدیران بسیار مهم است و برخی از این خبرها و گزارش‌های خبری سبب افزایش خدمت رسانی می‌شود، ادامه داد: یکی از مهم‌ترین کارهایی که در فرمانداری کرج در این چند ماه انجام شد “طرح اصلاح ساختار تقسیمات کشوری شهرستان کرج”  است که به وزارت کشور ارجاع شده و در این طرح تشکیل بخش‌های جدید در شهرستان  برای ارتقای سلامت اداری  بسیار حائز اهمیت است.

وی تصریح کرد: ترجیحا در این طرح به دنبال ایجاد بخش جدید در ماهدشت و محمدشهر به صورت مجزا هستیم و این موضوع باید در وزارت کشور به تصویب برسد.

معاون استاندار البرز با تاکید بر اینکه کرج یک شهرستان ویژه با خصوصیات خاص است، گفت: بخش‌های شهرستان کرج در اصلاحات جدید در طرح تقسیمات کشوری کرج انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه من بیشترین ارتباطات را با رسانه‌ها در تمام مدیریت خود دارم، تاکید کرد: در نمره‌دهی به مدیران، نحوه خدمات و اطلاع‌رسانی  به رسانه‌ها به عنوان یکی از معیارهای مدیریت در نظر گرفته می‌شود و مدیران نباید از رسانه‌ها فراری باشند. / تسنیم

این خبر را به اشتراک بگذارید :