محمدشهرسلام : رئیس پلیس آگاهی استان البرز پیش از ظهر امروز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به افتتاح حساب با مدارک جعلی توسط یک خانم در محمد شهر و تشکیل پرونده در کلانتری ۲۵ محمدشهر اشاره کرد و گفت: با پیگیری ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری استان البرز و همکاری کارمند بانک این فرد دستگیر و روانه زندان شد.

سرهنگ محمد صفایی با تاکید بر اینکه متهم در تحقیقات اولیه منکر افتتاح حساب با مدارک جعلی شد اما با ارائه شواهد لب به اعتراف گشود افزود: این خانم جدایی از همسر و مشکلات مالی را عامل این اقدام خود بیان کرد و به دریافت مبالغی در ازای بازکردن حساب و گرفتن کارت عابربانک از افراد اعتراف کرد.

وی اظهار داشت: استعلام کارت های عابر بانک نشان داد که متعلق به افراد زندانی و کلاه بردار است که با کلاه برداری از مردم پول ها را به این حساب واریز می کردند که در نهایت مأموران آگاهی استان البرز با انجام عملیات فنی و تحقیقات موفق به کشف مخفیگاه متهم در ماهدشت کرج شدند و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در خاتمه با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده به دریافت ۸۰۰ هزار تومان به ازای هر افتتاح حساب و تحویل مدارک به متهم دیگر اعتراف کرد خاطرنشان داشت: با دستگیری متهم سوم این پرونده و متهمین در راستای ادامه مراحل قانونی تحویل مراجع قانونی شدند. / تیتریک

این خبر را به اشتراک بگذارید :