مجله خبری ماهدشت سلام : اعضای شورای اسلامی شهر ماهدشت در صحن علنی (دیروز) این شورا که به همت کمیسیون خدمات شهری و فضای سبز شورای اسلامی تدارک دیده شده بود به بررسی مشکلات عمده سه نقطه جمعیتی شهر ماهدشت یعنی  «کوی اساتید» ، «کوچه شهیدان بیات» و «مسکن مهر» پرداختند.

به گزارش خبرنگار مجله خبری ماهدشت سلام در این نشست نمایندگانی از نقاط مذکور در جلسه شورای شهر ماهدشت حضور داشتند و مشکلات و کاستی های محل سکونت خود را رو در رو با نمایندگان خود در پارلمان شهری ماهدشت درمیان گذاشتند.

تأمین فضای سبز، ساماندهی روشنایی، ارتقای سطح کیفی و کمی امنیت شهری ، نیاز مبرم به آسفالت و تسطیح معابر، افزایش مراکز آموزشی مسکن مهر،  تأمین تابلوها و نامگذاری معابر در مسکن مهر، تجهیز مسکن مهر به مرکز بهداشت  و درمان، تأمین ستهای ورزشی در مسکن مهر، استقرار پایگاه اورژانس و خودروی آتش نشانی در مسکن مهر، تسریع در حمل نخاله ها و زباله های خانگی و شهری در نقاط مذکور از جمله مهمترین مسائل و مطالباتی   بودند که شهروندان حاضر در شورای شهر آن را بیان کردند.

به همین واسطه از سوی ریاست شورا و همچنین ریاست کمیسیون خدمات شهری و فضای سبز شورای اسلامی مقرر شد تا ظرف یک بازه زمانی و برنامه ای مشخص، شهرداری (مدیریت شهری) نسبت به رفع و همچنین پیگیری و تعامل با دیگر دستگاههای خدمات رسان و انتظامی در جهت رفع آنها اقدام نماید.

همچنین در این جلسه از سوی ریاست شورای شهر ماهدشت عنوان شد که مدیریت شهری ماهدشت به جدیت پیگیر بحث الحاق مسکن مهر ماهدشت به این شهر است تا بتواند خدمات دهی مطلوب و درخور شأن ساکنین این نقطه را فراهم کند.

بنابر توضیحات سیف الله حیدرپور جلساتی در همین زمینه مابین اعضای شورا و مدیریت شهرستان (فرمانداری) برگزار شده است و مدیران شهری ماهدشت در صدد هستند تا رویه الحاق به شکلی صورت پذیرد که نشهر و  شهروندان(ساکنین مسکن مهر) متضرر نشوند.

گفتنی است بر اساس توضیحات وحید عطایی (رییس کمیسیون خدمات شهری و فضای سبز شورای اسلامی ماهدشت) «جلسات بررسی مشکلات و کاستی ها در نقاط جمعیتی و محلات مختلف شهر ماهدشت» در صحن شورای شهر استمرار خواهد داشت و برگزاری این جلسات جزو اولویتهای پارلمان شهری شهرِ ۶۰هزار نفری ماهدشت در استان البرز است.

خبرنگار: سعید پورمند

این خبر را به اشتراک بگذارید :