محمدشهرسلام : شهردار محمدشهر در نشست مردمی خود با ساکنان محله ولدآباد ضمن اعلام اینکه این شهرداری سالانه مبلغی مابین ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان در جهت خدمات دهی اتوبوسهای خط محمدشهر-کرج به شهروندان محمدشهر به سازمان اتوبوسرانی کرج (مترو) و حومه پرداخت می کند از ممنوعیت ورود اتوبوسهای چندین شهر به هسته مرکزی این شهر خبر داد.

سعید صفری مطلب فوق را در پاسخ به پرسش برخی از شهروندان حضور یافته در جلسه مذکور مبنی بر اینکه «چرا اتوبوسهای محمدشهر و محلات آن بجای میدان قدس (شاه عباسی) در پایانه مترو متوقف می شوند؟» عنوان کرد و در همین رابطه افزود: این وضعیت یک مشکل عمده برای تمامی کلانشهرهای کشور است.

وی اضافه کرد: بر همین اساس شهر کرج نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بواسطه حجم بالای ترافیکی در این شهر، ورود و تردد اتوبوسهای شهرهای همجوار به این کلانشهر (به هسته مرکزی کرج) ممنوع می باشد و شهرهایی نظیر، محمدشهر، صفادشت، ماهدشت، گرمدره، کمالشهر و … جزو این شهرها قرارگرفته اند.

این مسئول در پایان یادآور شد: حتی قرار بود که از ورود تاکسی ها هم ممانعت بشود که با پیگیری مدیران شهری شهرهای مذکور، خوشبختانه این موضوع که بر خلاف رفاه حال شهروندان بود اتفاق نیفتاد.

خبرنگار: سعید پورمند

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :