محمدشهرسلام: خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی محمدشهرسلام در صحن علنی جلسه اخیر شورای شهر روند پیگیری یکی از دغدغه ها و خواسته های بحق مردم محمدشهر مبنی استقرار «بخشداری» در این شهر را از اعضای شورای شهر جویا شد.

گفتنی است محمد احمدوند رئیس پارلمان شهری محمدشهر در همین رابطه اعلام کرده است: محمد شهر با جمعیتی بالغ بر ۱۳۰ هزار نفر و با وجود برخی از ادارات و واحدهای خدمات رسان  و نهادهای مختلف همانند ؛ناحیه مقاومت بسیج ، مراکز بهداشتی و درمانی ، کلانتری، مخابرات ، برق ،گاز ، آبفا ،کمیته امداد ، بانکها و … متاسفانه خیلی از نیازهای شهروندان برآورده نمی شود و ناچاراً برای بسیاری از مسائل میبایست به ادارات کرج تردد نمایند.

این مسئول در ادامه توضیح داده است: جهت خدمت دهی مناسب و بمنظور آسایش هرچه بیشتر مردم شریف محمدشهر نیاز مبرم به ارتقاء سطح سیاسی در تقسیمات استانی می باشد ،که در نهایت ره آورد آن استقرار ادارات و دستگاههای خدمات رسان با اختیار تام خواهدبود.

به گفته رئیس شورای اسلامی محمد شهر با استقرار بخشداری علاوه بر ارائه خدمات و تسهیل در امور اداری شهروندان می توان نیم نگاهی هم به رفع مشکلات اقتصادی ،حل بخشی از معضلات بیکاری جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی داشت و با تاسیس و راه اندازی آن به نوعی آرزوی دیرینه مردم قدرشناس محمدشهر نیز محقق میگردد.

احمدوند رئیس شورای اسلامی شهر  ضمن تشکر از مسئولین ارشد استان به ویژه استاندار محترم مهندس نجفی ، نمایندگان محترم مردم شریف شهرستان کرج در مجلس شورای اسلامی و فرماندار ویژه شهرستان کرج ، خواستار رسیدگی به مطالبه بحق مردم شد.

 وی در پایان اشاره داشت که با تحقق این مهم شهروندان محمد شهر شاهد خدمات رسانی بهتر ،توسعه و آبادانی هرچه بیشتر خواهندبود.

انتهای پیام/.

کلیدواژه ها : ,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :