مجله خبری مشکین دشت سلام : اکنون که رایحه دل انگیز بهار زیبا و طرب انگیز ما را به مهمانی خود فرا خوانده و زینت نگاه و دلهایمان فصلی به بزرگی بهشت است چه خوب می شود دست به دست بهار و پا به پای بهار فصلی نوین در کارنامه فعالیت ها و زندگی خود ایجاد کنیم و با شوری چند صد افزون از گذشته بوی بهار را به تمام شهر خود برسانیم.

 شهردار مشکین دشت ضمن تبریک سال ۹۷ به مردم شریف مشکین دشت و مردم استان البرز و ایران اسلامی با بیان این که باید تغییرات را هر کدام از خود شروع کنیم اظهار کرد: در مقوله وظایف شهروندی و مسوولیت پذیری های اجتماعی همه با هم باید کمک کنیم تا شهری عاری از زباله و زیبا داشته باشیم.

مهندس سیدعلیرضا مساعد ادامه داد: کوچک و بزرگ و هر کسی که در هر مکانی زندگی می کند و چه در محیط های کاری با رعایت و احترام به قوانین شهروندی و محیط زندگی خود کمک کنیم تا شهری با طراوت تر از گذشته ایجاد کنیم.

وی افزود: شهرداری با کاشت گل های زینتی در سطح معابر و خیابان ها و با جمع آوری و آموزش های فرهنگی به شهروندان همواره تلاش کرده است تا محیطی همراه با آرامش را در نزد شهروندان مهیا کند و در کنار آن شهروندان نیز با رعایت قوانین شهروندی و حفظ و نگهداری فضاهای شهری از جمله گیاهان همراه با شهرداری و نیز تفکیک زباله از درب منازل می توانند همیار خوبی برای ما در این فرآیند بوده و شهری زیباتر از گذشته و با طراوت تر را ایجاد کنیم.

شهردار مشکین دشت توجه به مبلمان شهری و ایجاد فضاهای سبز و بوستان های شهری را از جمله برنامه هایی برشمرد که در دستور کار این شهرداری قرار دارد و در آخر گفت: تلاش می کنیم بیش از گذشته به مقوله طراوت شهری پرداخته و فضایی دلپذیر را در منظر و نگاه شهروندان ایجاد کنیم چرا که شهری زیبا و پاکیزه حق همه شهروندان است و شهرداری مشکین دشت بیش از پیش در این خصوص تلاش خواهد کرد.

مهندس مساعد در آخر ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و نامگذاری سال ۹۷ با عنوان حمایت از کالای ایرانی اذعان کرد: ما نیز در شهرداری مشکین دشت این مهم را سرلوحه فعالیت هایمان قرار خواهیم داد و با کار و تلاش مضاعف و حمایت از تولیدات ایرانی به ه این شعار مهم و حیاتی همراه با مردم ولایت مدار مشکین دشت جامه عمل می پوشانیم تا بتوانیم چرخه های تولید و صنعت کشورمان را بیش از گذشته به حرکت در آوریم و سفره مردم کشور خود را با این سرمایه پربارتر کنیم. / منبع: شهروند

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :