محمدشهر سلام: رییس اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان میوه و تره بار استان البرز خطاب به اعضای شورای شهر محمدشهر عنوان کرد: یکی از سرمایه گذاران درجه یک امارات متحدۀ عربی بدلیل وضعیت نابسامان ورودی و خیابان زیبادشت از سرمایه گذاری در محمدشهر منصرف شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی محمدشهرسلام حسین بهشتی این مطلب را در جلسه علنی اخیر شورای شهر محمدشهر عنوان کرد و افزود: ۵ – ۶ سال است که بدنبال ساماندهی این خیابان هستیم ، وعده و وعید دراین باره خیلی زیاد است ولی عملا هیچ کاری برای تعریض و بهبود وضعیت این خیابان صورت نگرفته است.

مدیریت سردخانه بهشتی ناحیۀ صنعتی زیبادشت همچنین از وضعیت روشنایی خیابان منتهی به ناحیه صنعتی زیبادشت و فرخ آباد گلایه کرد و در این باره گفت: این خیابان بدلیل نداشتن روشنایی و پیاده رو، عبور و مرور شهروندان و بخصوص بانوان را غیرممکن و ناامن کرده است.

حسین بهشتی اضافه کرد: اگر وضعیت به همین منوال پیش برود بنده نیز از ادامه کار و سرمایه گذاری در این نقطه قطع امید میکنم و اتفاقا در جهت فروش ملک خودم اقدام کرده و آگهی هم داده ام.

گفتنی است بنابر توضیحات شهردار محمدشهر عدم مشخص بودن وضعیت قرارگیری ناحیه صنعتی داشلیجه (زیبادشت) در حوزه استحفاظی محمدشهر یا فردیس، مانع اصلی بهبود وضعیت در خیابان مذکور است.

در عین حال در این جلسه مقرر شد که تا یک ماه آتی تصمیم و برنامه ریزی مدونی (اعم از نقشه برداری، محاسبه هزینه ای ملکیت و …) از سوی شهرداری محمدشهر در جهت ساماندهی خیابان زیبادشت صورت پذیرد.

همچنین در گفتگوی اختصاصی خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی محمدشهرسلام با رییس اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان میوه و تره بار استان البرز مشخص شد که سرمایه گذار کشور نامبرده در تولید و بسته بندی روغن خوراکی فعالیت داشته است.

خبرنگار: سعید پورمند

این خبر را به اشتراک بگذارید :