صدای شهروند: «با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کارکنان محترم پایگاه خبری محمدشهرسلام

بنده از ساکنین عباس آباد، کوچه شهید الهیاری (قلعه یدالله) می باشم… خواستم از طریق کانال خوب و مردمی شما که مشکلات را به گوش مسئولین میرساند اعلام نمایم که چند روز پیش در کانال شما آمده بود که مسئولین زحمت کش شهرداری موانع سد معبر وروردی خیابان پدر(پدم) را جمع آوری کردند..

ولی متأسفانه علیرغم مراجعه چندین باره ما اهالی به شورای شهر سابق و فعلی هنوز هیچ فکری برای (انتقال) و  برطرف نمودن مشکل چهارشنبه بازار عباس آباد نشده است.

روز چهارشنبه بنده خانومم به علت بیماری ای که داشت می بایستی به بیمارستان منتقل می شد که متأسفانه با وضعیت موجود چهارشنبه بازار (شلوغی و سد معبر) این امر میسر نشد… چون اصلا امکان رفت و آمد ماشین از ساعت ۸ صبح تا ۲ بعدازظهر امکان پذیر نمی باشد. حال اگر در این موقعیت اتفاقی بیفتد که نیاز به آمدن اورژانس یا آتش نشانی باشد ، بفرمایید چه باید کرد؟؟!!

جناب آقای شهردار محمترم محمدشهر جناب صفری ، جناب آقای رییس شورای شهر محمدشهر جناب احمدوند، مسئول محترم آتش نشانی محمدشهر جناب مهدی نژاد علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد… فردا اگر اتفاقی بیفتد نگویید که ما در جریان نبودیم…

این پیام برای اتمام حجت می باشد و تمام این پیام را اگر مسئولین محترم این کانال #محمدشهرسلام به اشتراک بگذارند شما خواهید دید… تورا بخدا فکری کنید… چارۀ کار انتقال این عزیزان کاسب و هدایتشان به سمت زمینهای خالی ورودی عباس آباد (خیابن شهیدان زارعین) می باشد.

قربانزاده و جمعی از اهالی عباس آباد»

این خبر را به اشتراک بگذارید :