محمدشهرسلام : رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی البرز گفت: برگزاری مسابقه اتومبیلرانی اسلالوم که قرار است روز جمعه ۱۸ اسفند در پارکینگ مترو محمد شهر کرج انجام شود غیر قانونی است.

اردشیر درویشی در همین رابطه افزود: برگزاری تمامی رقابت های های اتومبیلرانی و موتور سواری باید با هماهنگی این هیات و مجوز اداره کل ورزش و جوانان البرز صورت گیرد، این در حالی است که مسابقات اسلالوم در روز جمعه در محمد شهر بدون هماهنگی های لازم است.

وی اضافه کرد: در رقابت های اتومبیلرانی و موتور سواری، ممکن است حوادث مالی و جانی رخ دهد، که به همین منظور باید هیات بر نحوه برگزاری این رقابت ها نظارت داشته باشد.

درویشی گفت: رقابت های اتومبیلرانی اسلالوم در روز جمعه ۱۸ اسفند در محمد شهر کرج با توجه به اینکه بدون هماهنگی و دریافت مجوز قرار است انجام شود مورد تائید هیات موتورسواری و اتومبیلرانی البرز نیست.

وی ادامه داد: هر گونه حادثه جانی و مالی در این مسابقه بر عهده برگزار کنندگان آن است و هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی افزود: تمامی شرکت کنندگان و برگزار کنندگان این مسابقه و همایش های جانبی آن، مجاز به ادامه همکاری و شرکت در مسابقات فدراسیون و هیات موتور سواری و اتومبیلرانی البرز نخواهند بود. / ایرنا

این خبر را به اشتراک بگذارید :