محمدشهرسلام : شهردار محمدشهر گفت: مشکلات شرکت‌های پیمانکاری در خصوص کارگران خدمات شهری و فضای سبز محمد شهر سابقه زیادی دارد و تا فروردین‌ماه سال آینده با شرکت پیمانکاری جدیدی قرارداد خواهیم بست.

سعید صفری در همین رابطه گفت: کارگران خدمات شهری و فضای سبز محمد شهر مدت زیادی است که درگرفتن مطالبات خود از شرکت‌های پیمانکاری دچار مشکل شده‌اند.

وی افزود: تلاش‌های زیادی کردیم تا این مشکلات را با شرکت پیمانکاری مربوطه حل کنیم ولی عدم همکاری این شرکت ما را مجبور کرد که قطع همکاری با آن‌ها را در دستور کار شهرداری قرار دهیم.

شهردار محمد شهر در خصوص مطالبات کارگران فضای سبز محمد شهر گفت: این شرکت‌ها از سادگی و صداقت کارگران سو استفاده کرده و بدون پرداخت مطالباتشان آن‌ها را مجبور به امضا کردن برگه تصفیه می‌کنند.

صفری در ادامه گفت: از کارگران محترم فضای سبز محمد شهر درخواست می‌کنیم تا زمانی که همه مطالبات خود را از شرکت‌های پیمانکاری دریافت نکردند اقدام به امضای برگه تسویه با این شرکت‌ها نکنند.

وی در خصوص شایعاتی مبنی بر اخراج کارگران فضای سبز و خدمات شهری محمدشهر گفت: هیچ‌کدام از کارگران اخراج نخواهند شد و فقط با شرکت‌های پیمانکاری کنونی قطع رابطه خواهیم کرد تا از سال ۹۷ کارگران بتوانند بدون دغدغه به کار خود بپردازند.

شهردار محمد شهر تصریح کرد: حقوق کارگران فضای سبز و خدمات شهری محمد شهر تا آذرماه تسویه شده است و کارگرانی که تا آذرماه امسال مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند به شهرداری محمد شهر مراجعه کنند تا پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

صفری خاطرنشان کرد: به کارگران محترم فضای سبز و خدمات شهری محمد شهر قول می‌دهیم که از سال ۹۷ دیگر با چنین مشکلاتی روبه‌رو نخواهند شد و تلاش خواهیم کرد تا خدمات بهتر و شایسته‌ای را به آن‌ها ارائه کنیم. / فارس

این خبر را به اشتراک بگذارید :