🔶 محمدشهرسلام : رئیس کلانتری ۴۴ #ولدآبادگفت: در پی گزارش چندین سرقت‌ خشن خیابانی توسط دو جوان موتورسوار در منطقه محمدشهر، تیم‌های اطلاعات وتجسس کلانتری مأموریت یافتند موضوع را به طور ویژه پیگیری کنند.

🔹سرگرد خیر آبادی در گفتگو با خبرنگار محمدشهرسلام در همین رابطه افزود: در این طرح تحقیقاتی، پلیس به استناد تصاویر ضبط شده از طریق دوربین‌های مدار بسته یکی از بانک‌ها به سرنخ‌هایی رسید که باعث شناسایی مشخصات پلاک موتور مورد استفاده دزدان شد.سرگردخیرآبادی ادامه داد: پلیس بلافاصله مالک این وسیله نقلیه را شناسایی و این مرد در بازجویی‌های پلیسی اظهار کرد موتورسیکلت خود را سه روز پیش به جوانی فروخته است.

🔹وی خاطرنشان کرد: مأموران بلافاصله خریدار موتور را شناسایی و وی را دستگیر کردند و دزد در تحقیقات ابتدایی پلیس با معرفی همدستش گفت پس از خرید موتورسیکلت در مدت سه روز دست به شش سرقت کیف‌قاپی و خفت‌گیری زده‌اند.

🔹سرگرد خیر آبادی با اشاره به ادامه تحقیقات از این دزدان برای کشف دیگر سرقت‌های انجام شده توسط آنها، در #هشدار به شهروندان گفت: هنگام خرید و فروش وسایل نقلیه نسبت به نقل و انتقال صاحب سند حساس باشند و اقدام لازم را انجام دهند چرا که طبق قانون صاحب سند، مالک وسیله نقلیه محسوب شده و مسئولیت هر گونه تخلف و جرائم احتمالی را باید عهده‌دار شودوی با بیان اینکه پیش بینی می شود تعدادی شکات وجود داشته بیشتر شوداز شهروندان خواست درصورتی که طی ۳ ماه گذشته از آن ها اقدام به زورگیری شده است، به پلیس مراجعه کنند .

🔹فرمانده کلانتری۴۴ به مجرمان هشدار داد که دست از رفتارهای مجرمانه خود بردارند، چراکه پلیس در کوتاه ترین زمان، آن ها را دستگیر خواهد کرد .

🔹وی همچنین از شهروندان خواست تا در صورت مواجه شدن با سارقان زورگیر، اطلاعات آن ها مانند چهره، شماره پلاک خودرو و غیره را به خاطر داشته باشند و در مقابل آن ها از خود مقاومت نشان ندهند.

✍خبرنگار : محمد مهدی نژاد

این خبر را به اشتراک بگذارید :