مجله خبری ماهدشت سلام: حجت الاسلام عظیمی زاده گفت: در ازا ۲۵۰ هزار نفر جمعیت تنها ۲۰ هزار چادر در جعفرآباد محمدشهر دپو شده و قطعا مسیر بیست دقیقه ای این منطقه تا ماهدشت ممکن است پس از زلزله تا ۸ ساعت طول بکشد.

به گزارش مجله خبری ماهدشت سلام به نقل از “طنین شهر”؛ امام جمعه ماهدشت در خطبه های این هفته (۸ دی) نمازجمعه ضمن تسلیت وفات حضرت معصومه(س) اظهار داشت: راستگویی از مصادیق تقواست و راستی جامعه را به سمت سعادت می برد.

حجت الاسلام عظیمی زاده گفت: متاسفانه برخی از مسئولین نظام به راحتی دروغ می گویند و کم کم دروغگویی تبدیل به فرهنگ شده است.

وی با گرامیداشت حماسه ۹ دی خاطرنشان کرد: نهم دی در تاریخ انقلاب اسلامی موید حرکتی بزرگ و مردمی در مقابل فتنه است.

خطیب نمازجمعه ماهدشت در ادامه تصریح کرد: واجب است ویژگی حماسه ۹ دی و منشا فتنه برای مردم تشریح شود.

حجت الاسلام عظیمی زاده در خصوص پیامدهای حماسه ۹ دی گفت: ظرفیت انقلاب اسلامی با این حرکت مردمی نمایان شد و مشخص شد حمایت از نظام از درون مردم جوشش دارد.

وی افزود: روشن شدن اتصال فتنه گران داخلی با دشمن خارجی نیز از مهمترین پیامدهای حماسه ۹ دی بشمار می رود.

امام جمعه ماهدشت در رخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه ائمه جمعه با واسطه نماینده ولی فقیه در شهرها هستند خاطرنشان کرد: ما هم مانند مردم از برخی مسائل ناراحت هستیم.

وی با اشاره به بازدید میدانی خود از شهرک صنعتی ماهدشت گفت: این شهرک تنها با ۳۰ درصد ظرفیت خود فعال است و اگر چه از استاندار البرز بابت حمایت های اخیر سپاسگزاریم اما این سوال مهم را از دولت داریم که این چه وضعیتی است که در جامعه حاکم است؟

حجت الاسلام عظیمی زاده خطاب به رئیس جمهور با طرح این سوال که , مگر بنا نبود فقر مطلق از بین رود افزود: به نظر می رسد اوضاع بدتر شده و مردم به سمت فقر مطلق پبش می روند.

وی با انتقاد تند از سهل انگاری مسئولین نسبت به اوضاع معیشت مردم افزود: خاک بر سر مسئولی که احساس مسئولیت نمی کند.

حجت الاسلام عظیمی زاده خاطرنشان کرد: تمام اعتراضات ما درون خانوادگی تعبیر می شود و کسی نباید اصل انقلاب را مورد تهدید قرار دهد.

خطیب نمازجمعه ماهدشت با نام بردن از رئیس دولت نهم و دهم گفت: آقای احمدی نژاد با وجود اینکه برخی از حرفهایت درست است اما باید خودتان هم جواب پس دهید .

حجت الاسلام عظیمی زاده تاکید کرد: مردم بدانند بیان مشکلات در جمع های بزرگ برای رضای خدا نیست.

وی با تاکید بر حمایت از مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تصریح کرد: قطب نمای ما تنها یک قطب دارد و آن هم رهبر معظم انقلاب است.

امام جمعه ماهدشت در بخش دیگر سخنان خود به زلزله اخیر البرز اشاره کرد و گفت: نمی دانم چرا مسئولین امر خواب هستند؟

حجت الاسلام عظیمی زاده خطاب به رئیس هلال احمر شهرستان کرج گفت: مدیری که در پاسخ نبود چادر در ماهدشت می گوید در جعفرآباد محمدشهر ۲۰ هزار چادر دپو شده است باید استعفا دهد! چرا که یا زلزله ندیده و یا دانش کافی در زمینه امداد ندارد.

وی با بیان جمله ای از زبان رئیس هلال احمر شهرستان کرج که گفته بود” ساختار نداریم” تصریح کرد: این مدیر باید برود تهران و مشکل ساختاری را حل کند چرا که نبود ساختار به مردم این شهر ربطی ندارد و این رویه باید اصلاح شود.

خطیب نمازجمعه ماهدشت در بخش دیگر سخنان خود خطاب به فرماندار شهرستان کرج گفت: بیمارستان شریعتی ماهدشت از جمله مکان هایی است که پس از زلزله می تواند خدمات خوبی را به ساکنان جنوب کرج ارائه کند و با وجود زمین بزرگی در کنار آن می تواند بهترین محل برای دپوی چادر و جیره خشک مردم باشد.

حجت الاسلام عظیمی زاده با بیان اینکه ضعف در مدیریت مهمترین کاستی است خاطرنشان کرد: در ازا ۲۵۰ هزار نفر جمعیت تنها ۲۰ هزار چادر در جعفرآباد دپو شده و قطعا مسیر بیست دقیقه ای تا ماهدشت ممکن است پس از زلزله تا ۸ ساعت طول بکشد.

امام جمعه ماهدشت در بخش پایانی سخنان خود از خدمات سپاه و بسیج در روزهای بحرانی پس از زلزله قدردانی کرد و افزود: خدمات این ۲ ارگان در روزهای بحرانی بسیار خوب و چشمگیر بود.

انتهای پیام/.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :