محمدشهر سلام: مدیریت شهری محمدشهر در اختیار نهادن سالنهای شهرداری (از قبیل: سالنهای همایش وفرهنگسراهها) در جهت آموزشهای امدادی و اجتماعی به هلال احمر را تقبل کرد.

به گزارش خبرنگار محمدشهرسلام ، در این جلسه که پیش از ظهر امروز در محل شورای شهر محمدشهر برگزار شد هاشم نژاد(ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان کرج) ، بهجت آبادی (معاونت عملیات سازمان هلال احمر کرج)، آزیتا بالازاده (مسئول خانه هلال احمر محمدشهر) و محمد مهدینژاد(ریاست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی محمدشهر) حضور داشتند.

گفتنی است در این جلسه رئیس شورای شهر محمدشهر  ضمن قدردانی از ریاست و پرسنل آتشنشانی وخدمات ایمنی محمدشهر و همچنین هلال احمر در ارسال کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه آمادگی مدیریت شهری محمدشهر در خصوص در اختیار گذاشتن سالنهای همایش وفرهنگسراههای شهرداری برای برگزاری همایشهای خانوادگی مخصوصا در رابطه با اعتیاد و معضلات و کمک رسانی ومشاوره به خانواده ها اعلام کرد.

شایان ذکر است در این جلسه پیرامون ارتقاء کمی و کیفی و برنامه ریزی جهت جذب و آموزش دانش آموزان در کانون های دانش آموزی، بودجه آموزشی اختصاصی به مانورها و همایشهای علمی – آموزشی، اجرای کارگاه عملیاتی مدیریت بحران در حوادث شهری و ارتقای فناوری GPS بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

خبرنگار: سعید پورمند

این خبر را به اشتراک بگذارید :