مجله خبری مشکین دشت سلام: نخستین جلسه میز خدمت در شهر مشکین دشت به همت بسیجیان شهر مشکین دشت و با حضور مدیران و مسئولان ادارات گاز، برق و آب شهرستان فردیس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مجله خبری «مشکین دشت سلام» به مناسبت هفته مبارک بسیج برنامه میز خدمت باحضور مدیران ادارات آب، برق وگاز شهرستان فردیس جهت پاسخگویی و رفع مشکلات شهروندان مشکین دشت برگزار شد.

بنابر گزارش خبرنگار ما این جلسه شامگاه سه شنبه (بعد از نماز مغرب و عشاء) به میزبانی حوزه مقاومت بسیج ۳۲۱ شهیدباهنر و پایگاه مقاومت بسیج شهیدان هدایتکار مشکین دشت در مسجد جامع این شهر انجام شد.

مسعود حقی ناوند(رییس اداره حوادث و فرویتهای برق شهرستان فردیس) و علیخانی (رئیس اداره گازشهرستان فردیس) در گفتگو با «مشکین دشت سلام» عنوان کردند که شهروندان مشکین دشت خواستار کاهش و تقسیط هزینه حامل های انرژی هستند ولیکن این رویه در موقعیت کنونی امکان پذیر نیست زیراکه تعرفه های مربوطه مشخص و غیر قابل تغییر است.

همچنین بنابر توضیحات حقی ناوند «تجهیز روشنایی معابر» در مشکین دشت از دیگر مشکلات مطروحه توسط شهروندان مشکین دشت بوده است که اداره مربوطه در رفع آن برنامه ریزی های لازم را انجام داده است.

مدیر آبفای محمدشهر و مشکین دشت نیز که در جلسه مذکور حضور یافته بود مهمترین بحث در خصوص مشکلات مطروحه از سوی شهروندان را افت فشار و اصلاح و نوسازی شبکه آبرسانی عنوان کرد که بنابر توضیحات نامبرده رفع نقصان مورد اشاره در دستور کار آبفا قرار دارد.

ضرورت تجلی تفکر بسیجی در دستگاه های خدمت رسان

پاسدار “امیر نوری” فرمانده بسیج حوزه مشکین دشت نیز در گفتگو با «مشکین دشت سلام» در خصوص برگزاری نخستین جلسه میز خدمت در شهر مشکین دشت ابراز کرد: مهمترین خصیصه برگزاری میز خدمت در هر منطقه ای تجلی و ورود تفکر بسیجی در دستگاه های خدمت رسان است که خوشبختانه حضور مدیران در این محیط حاکی از وجود چنین تفکر وحدت آفرینی است.

نوری اضافه کرد: بسیج فقط مختص به قشر خاصی نیست بلکه هر فردی در هر جایگاهی نسبت به کشور و ارزش های خود احساس مسئولیت کند، یک بسیجی است.

پاسدار “امیر نوری” ادامه داد: مسلما هر جامعه ای برای بقا و پیشرفت نیازمند وجود نیروهایی منسجم و یکپارچه است و یکی از مهم ترین ضرورت های تشکیل بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره) توجه به همین مقوله بوده است.

بنابر توضیحات نوری بسیجیان مشکین دشت در طی هفته بسیج برنامه های متنوع دیگری نیز برگزار می کنند که متعاقبا اعلام می شود.

خبرنگار: سعید پورمند

انتهای پیام/.

این خبر را به اشتراک بگذارید :