محمدشهرسلام: رییس کانون اسلامی مهندسین استان البرز در روز گذشته و در طی گفتگویی با پایگاه خبری «محمدشهر سلام» در خصوص نشست خود با شهردار محمدشهر مطالبی را ایراد کرده بود.

به گزارش خبرنگار «محمدشهر سلام» و بنابر توضیحات «افشین محمدی»( ریاست کانون مهندسین اسلامی البرز) این نشست در خصوص پیگیری چند طرح عمرانی، درآمدآفرین و اشتغال زا در شهر محمدشهر  انجام شده بود.

در همین رابطه سعید صفری در طی پیامی در یک گروه تلگرامی موارد و مباحث اعلامی از سوی «محمدی» را «خودساخته » اعلام کرده و در این باره نوشته است:

« سلام اکثر این مطالب خود ساخته است و چنین مباحثى اصلا مطرح نشد صرفا یک دیدارساده دو سه دقیقه اى بوده و قرار نیست هر کس از درب اتاق شهردار وارد شود موضوع را رسانه اى و استفاده ابزارى از آن براى مطرح کردن خویش نماید واقعا متاسفم انتظارم از تمام رسانه ها على الخصوص رسانه هاى محلى این است که اخبار صرفا از طریق سایت شهردارى یا از شخص اینجانب جویا شوید باتشکر»

در همین رابطه خبرنگار محمدشهرسلام در طی تماسی با رییس کانون اسلامی مهندسین استان البرز صحت و سقم موضوع مطروحه را جویا شد که وی در همین رابطه اعلام کرد: نیت بنده هیچگاه مطرح کردن خودم نبوده است و بواسطه چهارچوبی که کانون مهندسین مقرر کرده پیشنهادات و ایده های اشتغالزایی و عمرانی را برای پیشبرد شهر به یک مسئول ذیربط انتقال داده ام که البته این نه فقط در شهر محمدشهر بلکه در کل استان البرز(و کشور) پیگیری می شود.

نامبرده همچنین عنوان کرد: مگر بنده از شهرداری حقوقی می گیرم که باید از ایشان برای انتشار مطالب خود در رسانه ها اجازه بگیرم؟

محمدشهرسلام همچنین در طی تماسی با شهردار محمدشهر در همین ارتباط پیگیر شد که وی در راستا و موازی با همان پیام تلگرامی توضیحاتی  را ارائه کرد.

در پایان خاطر نشان میشود که خبر مورد نظر( و مورد انتقاد شهردار محمدشهر) با عنوان “« نشست رییس کانون اسلامی مهندسین استان البرز با شهردار محمدشهر/ پیشنهاد اجرای پروژه های درآمدآفرین و اشتغالزا / از «شهربازی های کوچک» تا «شهرک گل»” و به تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ – ۱۶:۵۷ کد خبر : ۷۷۶۳ در کانال تلگرامی و سایت خبری تحلیلی «محمدشهرسلام» قابل رؤیت است.

خبرنگار: سعید پورمند

این خبر را به اشتراک بگذارید :