مجله خبری ماهدشت سلام: نماینده مردم کرج، اشتهارد، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی در یک دیدار مردمی در شهرستان فردیس از افتتاح آرامستان ۲۰۰ هکتاری علی ابن ابی طالب ماهدشت تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش «مجله خبری ماهدشت سلام» و به نقل از مهر، محمدجواد کولیوند با اشاره به اینکه تا پیش از این شهروندان فردیسی از آرامستان شهرستان ملارد استفاده می کردند که ظرفیت این آرامستان نیز پر شده است، گفت: سال گذشته مجموعه آرامستان علی ابن ابی طالب به وسعت ۲۰۰ هکتار در ماهدشت کلنگ زنی شد که مقرر است از آن به عنوان آرامستان جنوب استان البرز استفاده شود.

به گفته وی شهرهای فردیس، ملارد، صفادشت، ماهدشت، محمدشهر، مهرشهر، اشتهارد و نظرآباد می توانند از ظرفیت آرامستان علی ابن ابی طالب استفاده کنند.

نماینده مردم کرج، اشتهارد، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۵۰۰ هکتار در کنار آرامستان علی ابن ابی طالب فریز شده است، گفت: این ۵۰۰ هکتار برای اتفاقات غیرمنتظره مانند زلزله پیش بینی شده است.

کولیوند ظرفیت فعلی آرامستان علی ابن ابی طالب را چهار هزار و ۷۰۰ قبر اعلام کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی غسالخانه نزدیک به ۸۰ درصد و پیشرفت فیزیکی ساختمان اداری نیز حدود ۵۰ درصد است.

وی ابراز امیدواری کرد که آرامستان علی ابن ابی طالب که جنوب استان البرز را پوشش خواهد داد تا پایان امسال راه اندازی شود.

نماینده مردم کرج، اشتهارد، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: راه اندازی آرامستان علی ابن ابی طالب هزینه های دفن را به طور محسوسی کاهش خواهد داد و در برخی موارد نیز خدمات رایگان به شهروندان ارائه می شود.

انتهای پیام/.

این خبر را به اشتراک بگذارید :