مشکین دشت سلام/ حوادث: ایران نوشت: هفتم آذر سال ۹۲ زنی به کلانتری مشکین دشت کرج رفته و خبر داده بود شوهرش گم شده است. تا اینکه جسد تکه تکه شده مرد گمشده در ساوه پیدا شد.

از آنجا که کارآگاهان در تحقیقات تخصصی به همسر ۳۰ ساله قربانی جنایت -مژگان- مشکوک شده بودند او را تحت بازجویی‌های تخصصی قراردادند. تا اینکه سرانجام او پس از چند روزانکار، به قتل شوهرش اعتراف کرد و گفت: وقتی متوجه خیانت شوهرم شدم یکی از دوستان همسرم را که نیاز به پول داشت اجیر کردم و سناریوی قتل را طراحی کردیم. روز سی‌ام آبان سال ۹۲ با ریختن بیست قرص خواب‌آور در غذای شوهرم، او را مسموم کردم و از همدستم خواستم که وی را با یک روسری خفه کند. بعد جسدش را خودم با تیغ موکت بری تکه تکه کردم و داخل پنج کیسه انداخته و در حوالی ساوه رهایش کردم و به‌ خانه بازگشتم.

زن جوان به تیم جنایی گفت: «۱۴ سال پیش ازدواج کردم که حاصل زندگی‌مان دو فرزند است. همه جوانی‌ام را پای شوهر و فرزندانم ریختم و با تمام سختی‌هایی که در زندگی‌مان بود خم به ابرو نیاوردم. اما وقتی متوجه شدم شوهرم به من خیانت می‌کند تحملم را از دست دادم و دیگر نمی‌توانستم ببینم که همسرم با زن‌های غریبه رابطه دارد. باورکنید آنقدر خونم به جوش آمده بود که جسد شوهرم را با تیغ موکت بری مثله کردم. شاید در گذشته با دیدن قطره‌ای خون حالم بد می‌شد اما آنقدر سایه خیانت برایم سنگین بود که مرتکب این جنایت وحشتناک شدم و….

با اعتراف‌های هولناک مژگان، تنها همدست او -حمید ۳۵ساله- هم دستگیر شد و اعتراف کرد. آنها پس از محاکمه هر دو به قصاص محکوم شدند. اما باتوجه به رضایت اولیای دم، دو متهم از قصاص گریختند.

انتهای پیام/.

این خبر را به اشتراک بگذارید :