محمدشهر سلام: یک مقام ارشد مدیریت شهری محمدشهر در گفتگو با «محمدشهر سلام» عنوان کرد که به جهت قرابت مکانی دو نقطه زیبادشت و علی آباد گونه درصورت درخواست کتبی مدیران شهری محمدشهر به احتمال فراوان می توان این نقاط را به محمدشهر الحاق کرد.

به گزارش خبرنگار «محمدشهرسلام» روستای علی‌آباد گونه، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان کرج است. این روستا «حسن آباد» هم نامیده می شود و توسط شورای روستایی و دهیاری مدیریت می شود.

در عین حال شهرداری محمدشهر اعلام می کند که در برخی از امور شهری (نظیر جمع آوری زباله) در علی آباد گونه مشارکت دارد.

همچنین در خصوص موقعیت جغرافیایی روستای فرخ آباد و زیبادشت نیز بایستی گفت که این نقطه در مسیر جاده ماهدشت و مرز بین شهرستان کرج و شهر صفادشت از توابع استان تهران و در حوزه استحفاظی شهرستان فردیس قرار دارد.

روستای فرخ آباد و زیبادشت از جنوب به روستای یوسف آباد قوام از توابع شهر صفادشت و از شمال به شهر مشکین دشت و محمدشهر و از غرب به منطقه عباس آباد از توابع محمدشهر و از شرق به منطقه خوشنام و پایگاه هوایی فتح محدود می شود.

بر اساس گفته های مسئولان در این نقطه جغرافیایی نیز بحث اشتراک مدیریت ناحیه صنعتی داشلیجه (که مابین محمدشهر و زیبادشت واقع شده است) در بحث الحاقی یاد شده بی تأثیر نیست.

انتهای پیام/.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :