مجله خبری ماهدشت سلام: امام جمعه شهر ماهدشت ضمن اعلام خبر اینکه گویا قرار است در محل مسکنِ مهر شهر ماهدشت یک کمپ ترک اعتیاد احداث شود به شدت با این امر مخالفت کرد.

به گزارش خبرنگار «مجله خبری ماهدشت سلام» حجت الاسلام و المسلمین عظیمی زاده که پیش از ظهر امروز و در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید شهر ماهدشت به ایراد سخنرانی پرداخت، افزود: به عنوان فرمانده فرهنگی شهر به شدت با اقدام مذکور مخالفت دارم چراکه این اقدام نه تنها آسیب زننده است بلکه مشکلات عمده ای که در مسکن مهر ماهدشت وجود دارد را افزایش خواهد داد.

توسعه نامتوازن

عظیمی زاده در ادامه ضمن بیان این مطلب که : «ماهدشت هم اینک دچار توسعه نامتوازن شده است» یکی از مشکلات عمده حوزه شهری در این نقطه از شهرستان کرج را «کوچه محوری»، «محله محوری» و عدم چشم انداز مناسب در خصوص «فرهنگ توسعه کلی شهر» دانست و تأکید کرد که این امر بایستی در مطالبات مردمی و همچنین در دستور کار مدیران شهری در اولویت قرار بگیرد.

زیر پونز نقشه البرز

امام جمعه شهر ماهدشت در بخش دیگری از سخنانش ضمن انتقاد از عدم حضور برخی از مسئولین (نظیر فرماندار شهرستان کرج و بخشدار) در آیین تودیع و معارفه شهردار ماهدشت و با اشاره به موقعیت مهم جغرافیایی شهر ماهدشت که شاهراهی از آن گذر می کند تصریح کرد: مسئولین شهرستان کرج و استان البرز لطفا در گذر از ماهدشت فقط  دست تکان ندهید.

وی با اشاره به اینکه ماهدشت شهری است که ۱۱۰ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است خواستار توجه بیشتر مسئولین شهرستان کرج و استان البرز به این شهر شد و تلویحا عنوان کرد: مسئولین محترم، ما را (شهر ماهدشت را) که زیر پونز استان هستیم دریابید زیرا که به واقع ما نیازمند توجه و حمایت مسئولین دولتی هستیم.

 حجت الاسلام و المسلمین عظیمی زاده در بخش دیگری از سخنان خود نیز از «بنرنویسی» در جهت تبریک به شهردار منتخب جدید شهر ماهدشت انتقاد کرده و ضمن اینکه شهر ماهدشت را «شهر بنرها» توصیف کرد افزود: درست است که این امر نشان دهنده محبت است ولیکن بهتر است در جهت کاهش و مدیریت هزینه های مربوطه، نحوه مهر و محبت ها نیز به روشی صحیح هدایت شود نه اینکه شهر را پُر از بنرها کنیم.

گزارشگر: سعید پورمند

این خبر را به اشتراک بگذارید :