مجله خبری ماهدشت سلام: «خلیلی تاریقلی» که پیش از این و با اتفاق آرا شورای پنجم شهر ماهدشت جهت سمت شهردار این شهر انتخاب و به مدیریت استان پیشنهاد شده بود صبح امروز طبق حکمی از سوی استاندار البرز رسما این سمت را عهده دار شد.

به گزارش خبرنگار «مجله خبری ماهدشت سلام» مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید شهر ماهدشت از ساعت ۹ صبح امروز و در سالن اجتماعات تالار «قصرعلی» واقع در شهر ماهدشت برگزار شد.

گفتنی است محبوب احمدی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز، امام جمعه و مسئولین انتظامی و مدیران  شهری ماهدشت، برخی از اعضای شورای شهر شهرهای همجوار همچون محمدشهر و همچنین شهر کمالشهر به همراه جمعی از شهروندان از جمله حاضرین و  مدعوین مراسم مذکور بودند.

لازم به یادآوری است که پیش از شهردار جدید ، «حمید میرزایی» به مدت چهار سال در سمت شهردار این شهر فعالیت داشت.

همچنین «حیدر افتخاری» در ۶۵ روز گذشته به عنوان «سرپرست شهرداری» مدیریت این حوزه شهری ماهدشت را بر عهده داشته است.

بنا بر گزارشها، شهردار جدید پیش از این در سمتهایی نظیر سخنگوی شورای اسلامی شهر ماهدشت ،  دبیر آموزش وپرورش، معاون پرورشی اداره آموزش و پرورشی ناحیه ۳ ومسئول ورزش وجوانان شهر ماهدشت فعالیت داشته است.

تاریقلی (شهردار جدید ماهدشت) طی ایراد سخنرانی خود ضمن بیان این مطلب که از اعتماد شورای شهر و همچنین مدیریت استان در جهت عهده دار شدن سمت شهرداری ماهدشت قدردان و خرسند است اضافه کرد که: «امید است که بتوانم در مدت عهده دار بودن این سمت که حداکثر زمان آن به ۴ سال خواهد رسید به نحوه أحسن از عهده انجام وظایف محوله در قبال شهر و شهروندان شهیدپرور ماهدشت بربیایم».

شایان ذکر است که امام جمعه و رییس شورای شهر ماهدشت(حیدرپور) ، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز و همچنین شهردار سابق ماهدشت از دیگر سخنرانان مراسم مذکور بودند.

اضافه می شود که در این مراسم از اعضای دوره چهارم شورای شهر ماهدشت نیز با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

گزارشگر: سعید پورمند

این خبر را به اشتراک بگذارید :