محمدشهر سلام: مهندس سعید صفری از امروز کار خود را به صورت رسمی بعنوان شهردار محمدشهر آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی «محمدشهر سلام»، مراسم تودیع محمدرضا ناصرخاکی(شهردار سابق) و معارفه سعید صفری شهردار جدید شهر محمدشهر  با حضور محبوب احمدی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز، محمدجوادکولیوند و عزیز اکبریان(نمایندگان مردم شهرستان کرج در مجلس)، اعضای شورای شهر ادوار پیشین و همچنین دوره جدید و جمعی از مسئولین شهری  و استانی  در مجموعه تالار رز واقع در شهر محمدشهر برگزار شد.

در این مراسم از اعضای دوره چهارم شورای شهر محمدشهر نیز با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است شورای شهر محمدشهر پیش از این «سعید صفری» را (با ۴ رأی) به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی کرده بود.

احمدوند: نیازمند مشارکت همگانی هستیم

همچنین ریاست شورای شهر محمدشهر در این مراسم ضمن تقدیر از شهردار و اعضای شورای پیشین محمدشهر عنوان کرد که: شورای جدید خواهان ایجاد فضای فراگیری است که ضمن آن شهروندان و مدیران و مسئولین سابق تجربیات و راهکارهای خود را برای پیشبرد هرچه بیشتر و بهتر امور شهر ارائه کنند.

به گفته محمد احمدوند دستیابی به شهری توسعه مند ، انسانی، پایدار و هوشمند و در یک کلام شهری برای زندگی بهتر و شکوفایی بیشتر استعدادهای یکایک شهروندان، مستلزم درک و بینشی ژرف، رویکرد و برنامه ای نو، عزم و مشارکت جمعی و در راس آنها توکل و توفیق الهی است که باید مورد توجه مدیران شهری قرار گیرد.

شهردار جدید: امیدوارم امانت دار خوبی باشم

سعید صفری، شهردار جدید محمدشهر نیز در طی ایراد سخنرانی خود ضمن بیان اینکه « امیدوارم امانت دار خوبی باشم و در مقابل شهروندان شریف محمدشهر شرمنده نباشم» اضافه کرد: در این فرصت از اعتماد شورا و مدیریت استان برای عهده دار شدن مسئولیت شهر قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانیم در مدت مدیریت مربوطه خدماتی قابل توجه و درخور شأن مردم محمدشهر را را ارئه دهیم.

شایان ذکر است که امام جمعه محمدشهر، شهردار و ریاست سابق شورای شهر محمدشهر، محمدجواد کولیوند(نماینده مجلس) و همچنین مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز از دیگر سخنرانان مراسم مذکور بودند.

در پایان این مراسم نیز شهردار جدید و برخی از اعضای شورای شهر با حضور بر سر مزار شریف شهدای گمنام (واقع در مسجد جامع شهر) ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و قرائت فاتحه با آرمان‌های این شهدای بزرگوار تجدید میثاق کردند.

خبرنگار: سعید پورمند

این خبر را به اشتراک بگذارید :