محمدشهر سلام: در پی انتشار خبری مبنی بر ” اعتصاب برخی از رانندگان تاکسی در محمدشهر کرج ” در یکی از کانالهای تلگرامی، پایگاه خبری – تحلیلی «محمدشهر سلام» صحت و سقم موضوع مذکور را از رییس سازمان تاکسیرانی محمدشهر جویا شد.

بهنام محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی «محمدشهر سلام» در این باره ضمن تکذیب خبر اعتصاب تاکسیداران محمدشهری عنوان کرد:  این بحث در واقع پیگیری یکی از مطالبات تاکسیداران محمدشهری در جهت متمرکز کردن خطوط تاکسیرانی در ایستگاه شاه عباسی کرج صورت پذیرفته است.

به گفته این مسئول در حال حاضر علیرغم شهرهای همجواری همچون ماهدشت، مبدا حرکتی تاکسی های محمدشهر بجای یک ایستگاه از چند ایستگاه (جعفرآباد، ولدآباد، عباس آباد، محمدشهر، علی آباد…) صورت می پذیرد و در نهایت این تاکسی ها در یک ایستگاه (شاه عباسی) تجمع دارند که همین موضوع اختلاف نظرها و مطالباتی را در بین رانندگان بوجود آورده است.

محمدی در همین باره توضیح می دهد: درو اقع مطالبه اصلی رانندگان مذکور این است که بتوانند از ایستگاه شاه عباسی و خارج از کدهای تعریف شده توسط سازمان در خصوص ایستگاه های مزبور، مسافران سایر ایستگاه را هم سوار کنند، ولیکن هم اینک این موضوع با مخالفت سازمان روبروست.

وی در پایان یادآور شد: اما در عین حال در آتیه اگر مجموع موارد هم به نفع مسافر باشد و هم به نفع رانندگان، می توان برنامه ریزیهای مربوطه را همچون سایر شهرها در این جهت سوق داد و عملیاتی کرد.

خبرنگار: سعید پورمند

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :