محمدشهر سلام: یادگاران دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران از سوی کانون بازنشتسگان سپاه ناحیه جوادالائمه محفل انس و مودتی را برگزار کردند. در طی این مراسم آخرین اقدامات و پیگیری ها در خصوص امورات مربوط به بازنشستگان سپاه در ناحیه مذکور تشریح و تبیین شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری محمدشهر سلام، این مراسم گلگشت و محفل انس و مودت شامگاه پنجشنبه و در محل ناحیه جوادالائمه محمدشهر برگزار شد.

بنار بر گزارش خبرنگار ما در این مراسم که با هدف بصیرت افزایی کارکنان تحت پوشش نمایندگی کانون بازنشستگان سپاه ناحیه جوادالائمه (ع) (محدشهر، ماهدشت، و اشتهارد) برگزار شد حدود ۴۰۰ نفر از خانواده های بازنشستگان مربوطه به همراهی، نمایندگان شهرستان کرج در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ پاسدار بهنام پورقناد (معاون کانون بازنشستگان سپاه پاسداران)، سرهنگ جعفری (مسئول نمایندگی کانون بازنشستگان سپاه ناحیه جوادالائمه)، سرهنگ قدرت الله رازینی ( فرمانده سپاه ناحیه جواد الائمه) و جمعی دیگر از مسئولین ذیربط حضور داشتند.

سرهنگ جعفری (مسئول نمایندگی کانون بازنشستگان سپاه ناحیه جوادالائمه) در طی این مراسم و در طی ایراد سخنانی آخرین اقدامات و پیگیری ها در خصوص بازنشستگان ناحیه مذکور را تشریح و تببین کرد.

اعطای وامهای ازدواج ۵ میلیونی به ۵ نفر، معرفی نامه اخذ سیاحت نامه، صدور کارت شناسایی اعضا، سرکشی دوره ای(به منازل / خانواده ها)، مشاوره های خانوادگی(۱۵ مورد)، اعطای وامهای معیشتی، برگزاری جلسات کتابخوانی/ احکام جوانان/ و آموزش قرآن، تدارک “تلفن دیداری”(احوالپرسی پرسی تلفنی از خانواده ها) ، و جمع آوری اطلاعات فرزندان بازنشستگان در جهت اشتغال و تحصیل از جمله اقدامات انجام شده ای بود که از سوی مسئول مربوطه بدانها اشاره شد.

گفتنی اس در خلال این مراسم به قید قرعه به برخی از حضار جوایزی اهدا شد و همچنین این مراسم با ارائه برنامه تفریحی و سپس مراسم شام همراه بود.

در ادامه تصاویری از این مراسم فراهم آمده است:

انتهای پیام/.

این خبر را به اشتراک بگذارید :