محمدشهر سلام: سرپرست فرمانداری فردیس گفت: مشخص نبودن حریم و تداخل شهری با شهرستان های دیگر مشکلاتی را برای فردیس به وجود آورده است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی محمدشهر سلام به نقل از  ایرنا،حمید احدی روز سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان فردیس در سالن اجتماعات پژوهشگاه مواد وانرژی در مشکین دشت برگزارشد، افزود: مشخص نبودن حریم و تداخل شهری با محمدشهر کرج ،شهرستان های ملارد،قدس و شهریار از توابع استان تهران یکی از مشکلات این شهرستان نوپا است.
وی افزود: قرار است در استانداری البرز طی نشستی مشکل حریم و تداخل شهری ناحیه صنعتی داشلیجه شهرستان فردیس مرتفع شود.
وی ادامه داد: ۷۰ واحد صنعتی در ناحیه صنعتی داشلیجه مشکین دشت فعال است که تداخل مرزی با همجواری محمدشهر کرج مشکلات خدمات رسانی را از جمله عدم روشنایی،جدول،آسفالت و …برای صاحبان صنایع به وجود آورده است.
احدی افزود: برای حفظ و حراست از دو تپه تاریخی در روستای فرخ آبادزیبادشت که محل زباله شده بود توسط اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان فردیس پاکسازی شد.
سرپرست فرمانداری فردیس گفت: پوشش کانال آب کشاورزی و رو گذر شیخ آباد در مشکین دشت از مهمترین اولویت است که باید به آن رسیدگی شود.
احدی افزود: روگذر ریل شیخ آباد مرز بین شهرستانهای کرج و فردیس است و سالها قبل از سوی شورای اسلامی شهر کرج مبنی بر ایجاد تقاطع مصوب شده همچنان این مصوبه اجرا نشده و مشکلات ترافیکی را به وجود اورده است.
وی ادامه داد: روگذر شیخ آباد مشکین دشت یکی از گلوگاههای ورودی به شهرستان فردیس و خروجی به کرج است هر چه زودتر مسولان شهری نسبت به احداث تقاطع اقدام کنند.
انتهای پیام/.
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :