محمدشهر سلام: مهلت ثبت نام در پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت به پایان رسید و این در حالی است، که آمار ثبت نام البرزی ها در پانزدهمین آزمون سراسری قرآن به مرز هفت هزار نفر رسیده است.

به گزارش محمدشهر سلام، بزرگترین رویداد قرآن استان البرز با رقابت قرآنی ۶۷۶۴ نفر از سراسر این استان و همراهی موسسات قرآنی، نهادها و دیگر دستگاه های اجرایی به منظور هرچه بهتر برگزار شدن این آزمون همراه است.

در حال حاضر جمع کل ثبت نام ها در این آزمون ۶۷۶۴ نفر اعلام شده است، که به ترتیب از شهرستان کرج ۱۹۷۶ نفر، شهرستان ساوجبلاغ ۱۱۷۲ نفر، شهرستان فردیس ۱۰۱۳ نفر، شهرستان نظرآباد ۶۳۵ نفر و ماهدشت ۵۸۶ نفر، محمد شهر ۵۱۸ نفر و طالقان ۱۹۷ نفر در این دوره از مسابقات به رقابت می پردازند.

حجت الاسلام دهقاندار، معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در این خصوص توضیح داد: طبق آمار ارائه شده استان البرز رتبه دوم را در ثبت نام پانزدهمین آزمون قرآن و عترت از آن خود کرده است.

این مقام مسئول توضیح داد: همانطور که انتظار می رفت، علاقمندان قرآنی استان البرز با حضور حداکثری در بزرگترین رخداد قرآنی استان گردهم خواهند آمد و به رقابت می پردازند./شبستان

این خبر را به اشتراک بگذارید :