محمدشهر سلام: شهردار مشکین دشت برضرورت ایجاد درآمد پایدار برای شهر و اتمام پروژهای نیم کاره در شهر مشکین دشت تاکید کرد.

به گزارش محمدشهر سلام، محبوب فروزنده در همین رابطه اظهار کرد: با توجه به وضعیت فعلی اقتصادی، شهرداری مشکین دشت بر روی اتمام پروژه‌ها نیمه تمام تمرکز داشته و با احتیاط بیشتری برای کلنگ‌زنی پروژه‌های جدید گام برمی‌دارد.
وی ادامه داد: بدون شک اتمام پروژه‌هایی که از چند سال پیش آغاز شده‌اند نور امید را دردل مردم زنده می‌کند و آنان را نسبت به خدمات‌رسانی دولت مطمئن می‌سازد.
فروزنده خاطرنشان کرد: پروژه بوستان ورزشکاران مشکین دشت، فرهنگسرا و جاده سلامت از جمله پروژه‌های درحال اجرایی است که باید هرچه زودتر به پایان برسند.
این مسئول توضیح داد: به جز این موارد، تکمیل موسسه فرهنگی – ورزشی مشکین دشت که در منطقه مهندس زراعی در حال ساخت است نیزدر دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
شهردار مشکین دشت ابراز کرد: به نظر می‌رسد ساخت این پروژه که به بیش از دو میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد تا اوایل سال آینده به پایان برسد.
این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود بر ضرورت ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری تاکید کرد و افزود: بدون ایجاد درآمد پایدار تکمیل پروژه های موجود و آغاز پروژه‌های جدید با مشکل مواجه می‌شود؛ چراکه تا زمانی که پول برای تزریق نباشد هیچ طرحی به درستی اجرایی نمی‌شود.
فروزنده تصریح کرد: براین اساس شهرداری امسال درقالب یک هیات تجاری تصمیم به سرمایه گذاری در چند پروژه اداری ،تجاری و مسکونی را دارد.
وی در پایان اظهار کرد: سرمایه گذاری بر روی این پروژه‌ها در دست بررسی و مشاوره قرار دارد و در صورت موافقت منبع درآمد پایدار و مناسبی برای شهرداری ایجاد می‌شود./ایسنا

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :