محمدشهر سلام: نایب رییس شورای شهر محمدشهر از پیگیری مجدانه مدیریت شهری محمدشهر در راستای استقرار مجدد اورژانس در این شهر خبر داد.

رسول اکبری مهرآباد در گفتگو با خبرنگار محمدشهر سلام افزود: یکی از مباحث مهمی که به صورت مستقیم با سلامت شهروندان شهر ارتباط دارد مسئله استقرار واحد اورژانش در شهر می باشد.

اکبری مهرآباد در ادامه توضیح داد: سابق براین واحد فوریت های اورژانسی در محمدشهر و در خیابان شهید بهشتی (جنب آتش نشانی) مستقر بود که به دلیل بروز برخی از مشکلات  برای ساختمان آن، محل استقرار این واحد به مشکین دشت نقل مکان کرد.

در همین ارتباط وی بر ضرورت تسریع در راه‌اندازی اورژانس  در شهر محمدشهر تاکید و خاطرنشان کرد: شهر محمدشهر از نظر  جمعیتی و موقعیتی ویژگی های خاصی دارد؛ که  قرار گرفتن این شهر در میان جاده مواصلاتی چند استان از آن جمله است؛ در نتیجه تقویت هرچه بهتر مرکز مدیریت بحران و مراکز فوریت های پزشکی در این شهر تأثیرات مثبت و مهمی را حتی برای سایرها شهرها و مناطق همجوار دارد.

این مسئول عنوان کرد: به همین دلیل ما از جناب شهردار خواستار شدیم که هر چه سریعتر پیگیر این مسئله بشوند و مشکل بنای محل استقرار اورژانس را مرتفع نمایند تا اورژانس دوباره در محمدشهر مستقر بشود و در همین رابطه شهردار محترم نیز اظهار داشتند که به جد پیگیری بحث استقرار مجدد اورژانس در محمدشهر می باشند.

اکبری-مهرآباد

انتهای پیام/.

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :