محمدشهر سلام: به گفته رئیس امور مالیاتی شهرستان فردیس بخشی از امور مالیاتی مشکین دشت در اداره امور مالیاتی محمدشهر رسیدگی می شود که پیگیری  ها برای انتقال این امور به اداره امور مالیاتی شهرستان فردیس ادامه دارد.

به گزارش محمدشهر سلام، عادل نوفر روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، عنوان کرد: در مقایسه با عملکرد سال ۹۴، تسلیم اظهارنامه مالیاتی از سوی صاحبان مشاغل در این شهرستان ۱۰ درصد رشد داشته است. در عملکرد سال ۹۴ بیش از ۹ هزار اظهارنامه مالیاتی به اداره امور مالیاتی فردیس تسلیم شد که در سال ۹۵ حدود ۱۱ هزار اظهارنامه مالیاتی از سوی مردم و صاحبان مشاغل دریافت شده است.
وی اظهار کرد: بر اساس اصلاحیه قانون مالیات تاریخ تسلیم اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل از تیر ماه به خردادماه تغییر پیدا کرد پیش بینی شده امسال نسبتا سال پرکار و سختی داشته باشیم.
وی افزود: با حمایتهای مدیرکل امور مالیاتی استان البرز و همکاری هایی که از طریق فرمانداری ، شهرداران و اتحادیه های صنفی از طریق اتاق اصناف شد توانستیم در خرداد ماه به آن اهداف سازمانی در جهت تسلیم اظهارنامه مالیاتی برسیم.
نوفر گفت: اداره امور مالیاتی در خرداد ماه از این حیث تسلیم اظهارنامه مالیاتی و هم از حیث درآمدهای مالیاتی به اهداف از پیش تعیین شده برسیم.
وی از همه صاحبان مشاغل با اداره امور مالیاتی همکاری کردند تشکر و قدردانی می کنم سعی شد با همکاران در اداره امور مالیاتی فردیس در جهت تعظیم و تکریم ارباب رجوع برای خدمت به مردم ارائه دهیم.
وی بیان کرد: بیش از ۹۰ درصد اشخاص حقیقی و صاحبان مشاغل در مهلت قانونی، مراحل تسلیم اظهار نامه مالیاتی را انجام دادند.
رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان فردیس گفت: بخش مستغلات برای اجاره املاک از اول تا ۳۱ تیرماه جاری در این اداره فعال شده مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی مستغلات و اشخاص حقوقی طبق سنوات گذشته از اول تا ۳۱ تیرماه می باشد.
نوفر افزود: قبل از تقسیمات کشوری فردیس به شهرستان تبدیل شود بخشی از امور مالیاتی مشکین دشت در اداره امور مالیاتی محمدشهر کرج رسیدگی می شود اما با پیگیریهای فرماندار ، اتاق اصناف و اداره ،صنعت معدن تجارت فردیس با مدیر کل امور مالیاتی استان البرز انجام شد قرار شد در آینده نزدیک با توجه به فراهم شدن زیرساختها،تجهیزات،امکانات و نیروی انسانی به اداره امور مالیاتی شهرستان فردیس انتقال یابد.
انتهای پیام/.

این خبر را به اشتراک بگذارید :